Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Telegramov├ę spr├ívy: reagujte pomocou emojis, anti-spoiler textu a prekladu spr├ív

Reakcie vo forme emoji s├║ dostupn├ę v telegrame

Telegram sp├║┼í┼ąa na konci roka verziu 8.4 svojej 12. aktualiz├ície aplik├ície na odosielanie okam┼żit├Żch spr├ív. Medzi k─ż├║─Źov├ę nov├ę funkcie tejto novej verzie patr├ş aplik├ícia in┼ípirovan├í konkuren─Źn├Żmi soci├ílnymi platformami, aby svojim pou┼ż├şvate─żom pon├║kla mo┼żnos┼ą reagova┼ą na prijat├ę spr├ívy pomocou emotikonov. T├íto praktick├í vlastnos┼ą, ktor├í sa nach├ídza najm├Ą v Instagram Priame resp Facebook Messengerv s├║─Źasnosti st├íle ch├Żba na WhatsApp.

Telegram bol prvou aplik├íciou na odosielanie spr├ív, ktor├í pridala animovan├ę a interakt├şvne emotikony, ─Ź├şm pou┼ż├şvate─żom poskytla nov├ę sp├┤soby, ako sa vyjadri┼ą vo svojich konverz├íci├ích. Dnes s├║ niektor├ę z t├Żchto emotikonov k dispoz├şcii ako reakcie na zdie─żanie pocitov a koment├írov bez toho, aby ste museli posiela┼ą spr├ívy.

Telegramov├ę spr├ívy: reagujte pomocou emojis, anti-spoiler textu a prekladu spr├ív 1Oboha┼ąte svoje konverz├ície o reakcie pod va┼íimi spr├ívami! ┬ę Telegram

Ako pou┼ż├şva┼ą r├Żchle reakcie ako emoji v telegrame?

Pou┼żitie t├Żchto reakci├ş je ve─żmi jednoduch├ę. Jednoduch├Żm dvojit├Żm klepnut├şm na spr├ívu odo┼ílete r├Żchlu reakciu s palcom ­čĹŹ. Ak chcete ma┼ą viac mo┼żnost├ş v pon├║kan├Żch emoji, dlh├Żm stla─Źen├şm spr├ívy vyvol├íte ─Ćal┼íie reakcie: ­čśü ­čÄë ­čś▒ ­čöą ­čĹÄ. Upozor┼łujeme, ┼że predvolen├ę emotikony reakcie je mo┼żn├ę upravi┼ą v nastaveniach va┼íej aplik├ície:

V syst├ęme Android : Nastavenia obchodu > R├Żchla reakcia
Na iPhone : N├ílepky a emotikony > R├Żchla reakcia

Kde sa daj├║ tieto reakcie pou┼żi┼ą v telegrame?

Aplik├ícia ┼ípecifikuje, ┼że tieto reakcie s├║ trvalo aktivovan├ę v s├║kromn├Żch spr├ívach. Telegram dod├íva: ÔÇ×V skupin├ích a kan├íloch spr├ívcovia rozhoduj├║ o aktiv├ícii reakci├ş a vyberaj├║, ktor├ę emotikony reakcie s├║ dostupn├ę v chate. To otv├íra mnoho sp├┤sobov, ako zbiera┼ą sp├Ątn├║ v├Ązbu, od jednoduch├Żch ÔÇ×p├í─Źi sa miÔÇť ÔŁĄ´ŞĆ po syst├ęmy palec hore ­čĹŹ a palec dole ­čĹÄ a ─Ćal┼íie.ÔÇť

Ak chcete spravova┼ą tieto reakcie na strane spr├ívcu, prejdite na str├ínku Inform├ície > Upravi┼ą > Reakcia v pr├şslu┼ínom kan├íli alebo skupine.

Nov├Ż textov├Ż form├ít, aby sa predi┼ílo spoilerom na telegrame

Zhov├írate sa so svojimi priate─żmi alebo bl├şzkymi a konverz├ícia sa automaticky presunie na ned├ívne uvedenie filmov v kin├ích alebo najnov┼í├ş seri├íl na Netflixe… Aby ste sa vyhli ak├Żmko─żvek spoilerom (najm├Ą ak diskutujete o najnov┼íom Spider-Man: No Way Home ), Telegram m├í pre v├ís rie┼íenie. Nov├Ż textov├Ż form├ít ÔÇ×SpoilerÔÇť v├ím umo┼ż┼łuje skry┼ą ─Źas┼ą va┼íej spr├ívy vo va┼íom chate, ale aj v zozname chatov a dokonca aj vo va┼íich upozorneniach. Ke─Ć ste pripraven├ş pre─Ź├şta┼ą si spr├ívu, jednoducho klepnite na skryt├Ż text, aby ste ho odhalili.

Telegramov├ę spr├ívy: reagujte pomocou emojis, anti-spoiler textu a prekladu spr├ív 2Zaru─Źene bez spoilerov! ┬ę Telegram

Preklad správ na telegrame

Komunita Telegramu s viac ako 550 mili├│nmi pou┼ż├şvate─żov zah┼Ľ┼ła ve─żk├ę mno┼żstvo jazykov pou┼ż├şvan├Żch na v├Żmenu s├║kromn├Żch spr├ív a diskusiu o t├ęmach vo verejn├Żch skupin├ích a kan├íloch. Ak ste zvyknut├ş chatova┼ą s ─żu─Ćmi, ktor├ş hovoria in├Żm jazykom, teraz m├┤┼żete vo svojich chatoch pou┼żi┼ą funkciu prekladu spr├ív. Ak ju chcete aktivova┼ą, postupujte takto: Nastavenia > Jazyk, ak chcete prida┼ą tla─Źidlo Prelo┼żi┼ą do kontextov├ęho menu pri v├Żbere spr├ívy.

Telegramov├ę spr├ívy: reagujte pomocou emojis, anti-spoiler textu a prekladu spr├ív 3Ve─żmi praktick├í funkcia na v├Żmenu vo v┼íetk├Żch jazykoch! ┬ę Telegram

Je dobr├ę vedie┼ą: M├┤┼żete tie┼ż vyl├║─Źi┼ą jazyky, ktor├Żmi plynule hovor├şte, aby ste skryli tla─Źidlo prekladu t├Żchto spr├ív. Telegram uv├ídza, ┼że t├íto mo┼żnos┼ą je dostupn├í na v┼íetk├Żch zariadeniach so syst├ęmom Android a na nich smartphones Apple od iOS 15.

Ďalšie správy telegramu 8.4

Vydanie novej verzie Telegramu sprev├ídzaj├║ ─Ćal┼íie funkcie. M├┤┼że┼í n├íjs┼ą:

nov├ę interakt├şvne verzie emod┼żi ­čöą ­čśü ­čĄę ­čśó ­čśş ­čś▒ ÔŁä´ŞĆ emoji, ktor├ę sa animuj├║ po klepnut├ş v s├║kromnej konverz├ícii, generovanie vlastn├Żch QR k├│dov (farby, vzory) pre skupiny, kan├íly a roboty, redizajn kontextov├Żch pon├║k pre Telegram na macOS s pridan├şm tipy na skratky, ako aj animovan├ę ikony pre ka┼żd├║ z polo┼żiek ponuky.

Zdroj: Telegram

Table of Contents