Telegram prin├í┼ía mno┼żstvo noviniek venovan├Żch vide├ím a ─Ćal┼í├şm inform├íci├ím

Telegram, ktor├Ż sa stal st├íle ┼żivotaschopnej┼íou alternat├şvou WhatsApp, dok├ízal zv├Ż┼íi┼ą n├íklady na exkluz├şvne spr├ívy. Tieto presahuj├║ r├ímec vymie┼łan├Żch spr├ív a zameriavaj├║ sa na zdie─żanie obr├ízkov, vide├ş a ─Ćal┼í├şch prvkov.

V pokra─Źovan├ş ─Ćal┼í├şch brzden├Żch spr├ív sa teraz oznamuj├║ niektor├ę d├┤le┼żit├ę zlep┼íenia. S├║ venovan├ę vide├ím a in├ęmu multimedi├ílnemu obsahu, ktor├Ż m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą a zdie─ża┼ą telegramom.

Telegram vylepšenia novinky Video zmeny

Správa, ktorú Telegram priniesol

Z toho, ─Źo bolo ozn├ímen├ę, Telegram z├şskal ve─żmi d├┤le┼żit├ę zlep┼íenie, pokia─ż ide o ├║pravu obsahu. Na ├║pravu t├Żchto z├íkladn├Żch prvkov dnes je potrebn├Ż editor videa na smartf├│ne.

Tento editor je schopn├Ż zvl├ídnu┼ą ak├Żko─żvek z├íznam, ktor├Ż je vyroben├Ż s t├Żm, prvkov, ako s├║ n├ílepky alebo GIF, ktor├ę s├║ pr├ştomn├ę. Toto je d├┤le┼żit├Ż doplnok editora, ktor├Ż bol predt├Żm, ale t├Żkal sa iba obr├ízkov.

Editor videa s mnoh├Żmi zmenami

S├║─Źasn├ę n├ístroje v├ím umo┼ż┼łuj├║ pribl├ş┼żi┼ą vide├í a zlep┼íi┼ą ich kvalitu 2 dotyky. T├íto jednoduchos┼ą ide ─Ćalej a tie┼ż u─żah─Źuje kreslenie na tejto obrazovke so v┼íetk├Żmi podrobnos┼ąami.

─Äal┼í├şm vylep┼íen├şm, ktor├ę prich├ídza s touto verziou, s├║ animovan├ę n├ílepky. Tieto sa m├┤┼żu vyjadrova┼ą priamej┼íie a teraz s├║ k dispoz├şcii aj pre odde─żova─Źe, kde s├║ v┼íetky najpou┼ż├şvanej┼íie prvky pr├ştomn├ę a dostupn├ę.

V syst├ęme Android existuj├║ aj vylep┼íenia

P├ír pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android je st├íle zvl├í┼ítnou novinkou. Maj├║ vylep┼íen├Ż videoprehr├íva─Ź a teraz vylep┼íen├ę anim├ície. Syry sa m├┤┼żu skry┼ą aj priamej┼íie ako popisy videa.

Existuje mnoho men┼í├şch zmien, v─Ćaka ktor├Żm je telegram e┼íte lep┼í├ş. Tieto spr├ívy s├║ u┼ż k dispoz├şcii v najnov┼íej verzii a s├║ naliehavo aktualizovan├ę, ale vysk├║┼ía┼ą v┼íetko alebo ─Źo je teraz lep┼íie.