telegram 5.15 pozemky s vylepšeným profilovým rozhraním, rýchlejšími prehliadačmi médií a ľuďmi v okolí 2,0 (Stiahnutie súboru APK)

Telegram nemusí byť najobľúbenejšou okamžitou správou, ale v priebehu rokov sa jej podarilo zhromaždiť lojálnu skupinu hardcore fanúšikov, ktorí uprednostňujú svoje schopnosti pred všetkými konkurentmi. Pravidelné aktualizácie nabité funkciami sú pravdepodobne ďalším dôvodom, prečo sa aplikácii páči. Telegram preto zverejnil túto verziu 5.15 ich výrobkov. Dodáva sa s prepracovanými profilovými stránkami, Instagram Príbehy podobné médiám a ľudia v okolí 2,0, Aby vám pomohol osláviť deň svätého Valentína, vydanie obsahuje aj kolekciu animovaných emodži lásky.

telegram 5.15 pozemky s vylepšeným profilovým rozhraním, rýchlejšími prehliadačmi médií a ľuďmi v okolí 2,0 (Stiahnutie súboru APK) 1 telegram 5.15 pozemky s vylepšeným profilovým rozhraním, rýchlejšími prehliadačmi médií a ľuďmi v okolí 2,0 (Stiahnutie súboru APK) 2 telegram 5.15 pozemky s vylepšeným profilovým rozhraním, rýchlejšími prehliadačmi médií a ľuďmi v okolí 2,0 (Stiahnutie súboru APK) 3

vľavo: Staré rozhranie profilu. uprostred: Nová karta má prístup k médiám, súborom a odkazom. Správny: Mierne prepracované rozhranie obrazového profilu.

Upravené profilové stránky majú trochu vylepšené užívateľské rozhranie pre obrázky profilov vášho kontaktu v hornej časti. Ďalšie zmeny sa objavia pri posúvaní nadol, kde vidíte známu zbierku zdieľaného obsahu v novom rozhraní karty, ktoré vám poskytuje okamžitý prístup k fotografiám, videám, súborom a odkazom. Po zadaní obrázka alebo klipu na celú obrazovku môžete teraz klepnutím doľava a doprava prejsť na susedné súbory, rovnako ako v Instagram alebo príbehy Snapchat. Je to možné bez ohľadu na to, kde v aplikácii zobrazíte obsah na celej obrazovke. Stále môžete ťahať doľava a doprava, takže je len na vás, ako si vyberiete požadovaný modus operandi.

Čo je nové vo verzii 5.15Nové profily, okamžité prehliadače médií a ľudia v okolí 2,0

Získajte prístup k zdieľaným médiám priamo z redizajnovaných profilových stránok. Ťahaním zväčšite profilové obrázky. Prezerajte fotografie klepnutím na ľavý alebo pravý okraj. Kliknutím na profilovú fotku partnera chatu ju okamžite rozbalíte. Zviditeľnite svoj profil pre ostatných vo vašej oblasti v časti „Kontakty“> „Pridať ľudí v okolí“ a vytvorte nových priateľov.

Telegram ďalej vylepšil program Ľudia okolo tejto aktualizácie. Keď idete do Kontakty -> Ľudia v okolí V ponuke hamburger musíte svoj profil explicitne zdieľať, aby ste ho mohli vidieť ostatní. Predtým by ste sa automaticky zobrazili v zoznamoch ostatných používateľov, hneď ako vstúpite do tejto časti aplikácie.

Vývojári tiež pridali niekoľko nových animovaných emoji lásky, ktoré vám pomôžu správne osláviť deň svätého Valentína.

telegram 5.15 pozemky s vylepšeným profilovým rozhraním, rýchlejšími prehliadačmi médií a ľuďmi v okolí 2,0 (Stiahnutie súboru APK) 4

Všetky tieto vylepšenia sú teraz k dispozícii na telegrame 5.15, ktoré môžete získať v Obchode Play alebo na webe APK Mirror.

telegram

telegram

Skúste postupovať