Telef├│ny Google Pixel na pr├şjem pl├ínovania v tmavom re┼żime, karty a preukazy a ─Ćal┼íie inform├ície v marci: Spr├íva

Google pokra─Źuje v trende poklesu funkci├ş, kde pravidelne vyd├íva nov├ę funkcie v jedinej aktualiz├ícii pre telef├│ny Pixel. Pokles funkcie March prinesie ├║dajne pl├ínovanie v tmavom re┼żime, karty a preukazy, gesto prehr├ívania / pozastavenia Motion Sense a detekciu automobilov├Żch neh├┤d. Tieto podrobnosti boli odhalen├ę pri dekompilovan├ş aplik├ície Pixel Tips a bol n├íjden├Ż mesiac, kedy d├┤jde k poklesu, spolu s t├Żmito funkciami. Je zauj├şmav├ę, ┼że aktualizovan├í aplik├ícia Pixel Tips, ktor├í ├║dajne dorazila na niektor├ę telef├│ny, u┼ż nie je v Obchode Play k dispoz├şcii.

Spolo─Źnos┼ą 9to5google zaznamenala, ┼że s├║bor s n├ízvom ÔÇśtips_sw_201912a.json 'nach├ídzaj├║ci sa v aplik├ícii Pixel Tips obsahuje funkcie, ktor├ę sa objavili v decembrovom poklese funkci├ş. Tentoraz bol s├║bor s n├ízvom ÔÇśtips_sw_202003a.json 'uveden├Ż v aktualizovanej aplik├ícii Pixel Tips so ┼ítyrmi nov├Żmi funkciami.

Pokia─ż ide o funkcie, pl├ínovanie v tmavom re┼żime, ktor├ę bolo k dispoz├şcii v uk├í┼żke pre v├Żvoj├írov syst├ęmu Android 11, je pr├ştomn├ę v nadch├ídzaj├║com poklese funkci├ş. Umo┼żn├ş pou┼ż├şvate─żom napl├ínova┼ą presne, kedy chc├║ zapn├║┼ą tmav├Ż re┼żim. 9to5google tie┼ż uv├ídza, ┼że Pixel telef├│ny s Androidom 10 z├şskaj├║ t├║to funkciu.

Funkcia Cards & Passes bola n├íjden├í v re┼ąazci t├Żkaj├║com sa ÔÇśtips_powerkey_features '. Karty a preukazy s├║ funkcia, v─Ćaka ktorej bud├║ karty v Pe┼ła┼żenke Google Pay pr├şstupn├ę prostredn├şctvom ponuky vyp├şna─Źa.

Gesto Prehra┼ą / Pozastavi┼ą Motion Sense, ako u┼ż n├ízov napoved├í, umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom prehr├íva┼ą a pozastavova┼ą obsah pomocou gesta ÔÇ×klepnutia vzduchomÔÇť. Bolo n├íjden├ę v ─Źasti ÔÇśtips_oslo_music 'v aplik├ícii Pixel Tips.

Poslednou ─Źrtou, ktor├í sa v aplik├ícii objavila, bol ÔÇśtips_carcrash ', ktor├Ż ukazuje na aplik├íciu Personal Safety pre star┼íie telef├│ny Pixel. Aplik├ícia osobnej bezpe─Źnosti v pixeli 4 m├í funkciu, ktor├í dok├í┼że zisti┼ą dopravn├ę nehody. Toto je dobr├í spr├íva pre ─żud├ş, ktor├ş vlastnia star┼íie telef├│ny Pixel. Tento Sugerencia bol minul├Ż t├Ż┼żde┼ł, ke─Ć sa na star┼í├şch zariadeniach Pixel mohla efekt├şvne aplikova┼ą aplik├ícia Osobn├í bezpe─Źnos┼ą v uk├í┼żke pre v├Żvoj├írov syst├ęmu Android 11. Predch├ídzaj├║ci pokles funkcie pre pixel 4 zariadenia, ktor├ę boli tie┼ż prvou kvapkou, boli uveden├ę na trh v decembri minul├ęho roka. Obe Pixel prinieslo vylep┼íen├ę rozpozn├ívanie tv├íre 4 zariaden├ş.

Konkr├ętnu aplik├íciu Pixel Tips si m├┤┼żete stiahnu┼ą z aplik├ície APK Mirror, preto┼że u┼ż nie je uveden├í v slu┼żbe Google Play, ako sme u┼ż spom├şnali.