Telefóny AlwaysOnHeadphones môžu zvýšiť kvalitu prijímania hovorov Apple Watch

Telefóny AlwaysOnHeadphones môžu zvýšiť kvalitu prijímania hovorov Apple Watch 1

vlastníctvo Apple Watch je to výhodné z rôznych dôvodov, ale jedným z mojich obľúbených je okamžitý prístup k správam a telefónnym hovorom z pohodlia môjho zápästia, aj keď je môj iPhone mimo dosahu.

Aj keď je to také úžasné, nie je to bez excentricity. Jeden z najviac nepríjemných procesov súvisí s tým, ako by ste to urobili Apple Watch- Centrálne telefónne hovory, keď sú k iPhone pripojené náhlavné súpravy alebo slúchadlá Bluetooth a zavolaná novo vydaná záplata väzenia AnswerOnHeadphones autor aplikácie iOS CardboardFace to chce opraviť raz a navždy.

Ako to funguje? Tak ako už názov napovedá …

Bez AnswerOnHeadphones môžete prijať hovor z telefónu Apple Watch by znamenalo, že zvuk hovoru bude hrať priamo Apple Ak máte pripojenú náhlavnú súpravu alebo slúchadlá Bluetooth, pozerajte sa na reproduktor. Ak chcete smerovať zvuk z pripojenia iPhone k náhlavnej súprave alebo slúchadlám Bluetooth, budete musieť absolvovať zložitý šesťstupňový proces, ktorý pozostáva z nasledujúcich krokov:

  1. Otvorte podponuku Hodiny pripojenia “.
  2. Vyberte možnosť „Prijať na iPhone“
  3. Odomknite svoj iPhone
  4. Choďte na mobil
  5. Odpojte pripojenie
  6. Switch výstup pre slúchadlá

Po inštalácii AnswerOnHeadphones, patch automaticky presmeruje prichádzajúce hovory z vášho telefónu Apple Watch na iPhone a prehráva zvuk z pripojených náhlavných súprav alebo slúchadiel Bluetooth za predpokladu, že je jedno z nich aktívne pripojených k náhlavnej súprave. To nemusí byť prekvapujúce, že zvuk je reprodukovaný na vašom Apple Watch podľa očakávania, ak nemáte aktívne náhlavné súpravy Bluetooth alebo slúchadlá s pripojením Bluetooth, čo zaisťuje hladkú prevádzku.

AnswerOnHeadphones nemá žiadne možnosti konfigurácie, pretože bol navrhnutý tak, aby fungoval okamžite po inštalácii. Vývojár poznamenáva, že oprava sa javí ako najlepšia iba na sieťach Wi-Fi Apple Poznamenáva, prečo je známe, že bunkové modely majú problémy s automatickým prenosom spojenia do iPhone, keď je hostiteľom pripojenia Apple Sledujte samotné pripojenie LTE.

Ak chcete rozšíriť svoje Apple Sledujte pripojenie funkcie, takže si môžete kúpiť AnswerOnHeadphones z úložiska Packix za $0.99 prostredníctvom vášho obľúbeného správcu balíkov. Táto aktualizácia podporuje útek z väzenia zariadenia iOS 13 a vyžaduje vlastníctvo Apple Watch a niektoré pripojené zvukové zariadenie Bluetooth, aby fungovalo podľa oznámenia.

Vidíte hodnotu v zlepšení, ako je AlwaysOnHeadphones, ste spokojní? Natívne vykonávanie Apple sieťové pripojenia Apple Watch? Dajte nám vedieť, čo si myslíte v sekcii nižšie.