Telefónne ponuky na Čierny piatok 2021: Čo môžete očakávať tento rok

BLACK Friday už nie je tak ďaleko a je to ideálna príležitosť na lov telefonických ponúk.

Bez ohľadu na to, či hľadáte špičkovú vlajkovú loď alebo cenovo dostupnú možnosť, koncom novembra, ktorý je Black Friday, nájdete niektoré z najlepších ponúk.

Môžete si byť istí, že telefóny od podobných Apple, Samsung, Sony, Google, Huawei, Xiaomi a mnoho ďalších okrem toho bude oveľa lacnejšie-či už vo forme telefónov bez SIM karty alebo mesačných platieb.

Čierny piatok je v posledných rokoch veľmi obľúbený a neexistuje jediný predajca, ktorý by sa nedostal do akcie v čase, keď sa blíži veľký deň.

Ak vám však môžeme dať jednu radu, je to tak, že na Čierny piatok vstúpite radšej s herným plánom – a dajte si pozor: existuje toľko zlých telefonických ponúk ako dobrých.

Našťastie sme dali dohromady túto stránku, kde budeme uvádzať iba skutočne fantastické ponuky telefónov – preto vám odporúčame, aby ste si túto stránku pridali do záložiek a stále sa k nej vracali, pretože ju budeme neustále aktualizovať o najnovšie ponuky a zľavy, ktoré nachádzame.

Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli viac o Čiernom piatku 2021, a pre podrobného sprievodcu najväčšou predajnou udalosťou roka si môžete prečítať nášho vysvetľovača, kedy je Čierny piatok.

Kedy je čierny piatok 2021?

Tento rok sa Black Friday koná 26. novembra – ako vždy, to je deň bezprostredne po Dni vďakyvzdania.

Niežeby niekto vo Veľkej Británii deň predtým oslavoval nad morom: Čierny piatok je americká tradícia, ktorá sa k týmto brehom vkradla asi pred desaťročím a od tej doby stále rastie.

Ako každý rok plynie, predajné obdobie sa stále predlžuje, pričom mnoho maloobchodníkov uvádza svoje ponuky už štrnásť dní pred samotným veľkým dňom.

📱 Prečítajte si naše Apple Blog udalostí iPhone 13 s najnovšími aktualizáciami

Spravidla je to týždeň čierneho piatku – začína sa v pondelok 22. novembra tohto roku -, kedy by ste mali začať hľadať ponuky telefónov.

Kedy je kybernetický pondelok 2021?

Kybernetický pondelok pripadá na tri dni po čiernom piatku – v roku 2021 je to teda pondelok 29. novembra.

V dnešnej dobe už nie je kybernetický pondelok taká udalosť, ako bývala, aj keď sa stále nájde veľa skvelých ponúk.

Pôvodne dostal názov, pretože to bol deň iba online ponúk, vtedy, keď bolo nakupovanie cez internet skôr novinkou a väčšina ponúk na Čierny piatok bola k dispozícii iba v obchodoch.

V roku 2021 sa tento rozdiel celkom rozpustí: pravdepodobne nenájdete veľa obchodov v obchodoch, ktoré by sa nenašli ani na webových stránkach maloobchodníkov.

Kybernetický pondelok je teraz príležitosťou pre obchody odoslať poslednú vlnu ponúk – a potenciálne môže ceny ešte znížiť.

Ak počas Čierneho piatku uvidíte neuveriteľnú ponuku telefónov, možno budete chcieť hazardovať a zistiť, či sa to na Cyber ​​Monday zlepší.

Je to však riskantný krok, pretože táto dohoda sa môže skončiť, kým príde pondelok.

Naša rada je nezostať visieť.

Aké ponuky telefónov na Čierny piatok môžeme očakávať?

Nemôžeme si byť istí, ktoré telefóny budú v centre pozornosti Čierneho piatku 2021 – ale môžeme urobiť niekoľko informovaných odhadov.

Takmer isté sú poklesy cien v celom rozsahu iPhone 12.

Vzhľadom na to, že iPhone 13 bude vydaný v čase, keď príde Black Friday, je logické, že jeho predchodca bude mať nižšie ceny, a to v prípade telefónu bez SIM karty a platieb mesačne.

To je dobrá správa pre Apple-milovníci, ale fanúšikovia systému Android by si mali dávať pozor aj na zníženie cien Samsungu Galaxy S21, ktorý bol vydaný v januári – tento konkurenčný telefón bude pravdepodobne hrať hlavnú úlohu v predaji Black Friday.

Ak uvažujete o výbere jedného z týchto dvoch telefónov, ale neviete, pre ktorý sa rozhodnúť, môžete sa pozrieť na náš Samsung. Galaxy Článok S21 vs iPhone 12.

V ponuke však neuvidíte iba špičkové (alebo predtým špičkové) telefóny-pozrite sa na skvelé ponuky cenovo dostupných Samsungov. Galaxy Séria.

Pravdepodobne uvidíme niekoľko lacnejších plánov pre najnovšie vydania, ako je Samsung Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Z Fold 3 – ale nezadržiavame dych.

Ktorý predajca bude mať najlepšie ponuky telefónov na Čierny piatok?

Je ťažké povedať, čo predstavuje najlepšie ponuky telefónov, pretože to bude závisieť od toho, o čo sa snažíte: veľké dáta, nízke počiatočné náklady alebo primeraný účet na konci každého mesiaca.

Môžeme však povedať, že medzi telefónnymi sieťami a poskytovateľmi je počas Čierneho piatku strašná rivalita a každý sa bude snažiť ponúknuť najnižšie možné ceny.

Tu je zoznam poskytovateľov a obchodov, ktoré nastavujú mobilné telefóny bez SIM karty:

Mám počkať na Black Friday a kúpiť si nový telefón?

Ak hľadáte iba telefón, odporúčame vám počkať, kým sa začnú prezerať výpredaje na Čierny piatok – vtedy uvidíte najlepšie zľavy na mobilných telefónoch.

A ak sa chystáte touto cestou, nenechajte si ujsť náš súhrn najlepších ponúk iba pre SIM karty.

Za predpokladu, že vám to umožní fungovať s vašou súčasnou zmluvou, je to tiež určite ideálna príležitosť hľadať aj mesačné plány platieb, ktoré často prichádzajú so zníženými cenami alebo zvýšením dát.

Prečítajte si všetky najnovšie správy, ceny a fámy:

Je čierny piatok vhodný čas na kúpu telefónu?

Ako hovoríme, veľa výhod a zliav využijete – to však neznamená, že by ste nemali plánovať dopredu.

Vždy skúmajte a kontrolujte online recenzie popredných spoločností smartphones predtým, ako sa odhodláte. Naši technickí autori pravidelne testujú všetky najnovšie vydania, takže si pred kúpou nového telefónu vypočujte, čo hovoria.

Oplatia sa ponuky telefónov na Čierny piatok?

Áno, povedali by sme to.
Mali by ste si však vopred urobiť prieskum telefónu, ktorý si chcete kúpiť, aby ste vedeli, čo je dobré, keď ho uvidíte.

Zvážte tiež, koľko peňazí ste ochotní minúť, a potom sa ich snažte dodržať – verte nám, je ľahké sa nechať vtiahnuť do vzrušenia z Čierneho piatku a nakoniec minúť oveľa viac, ako by ste mali.

A pamätajte: najlepšie ponuky telefónov na Čierny piatok budú pravdepodobne na starších modeloch, takže za predpokladu, že nie ste niekto, kto musí mať špičkové vlajkové zariadenie, myslíme si, že nájdete to, čo ste hľadám.

Hľadáte niečo s trochu väčšou obrazovkou? Nenechajte si ujsť náš výber najlepších ponúk televízneho čierneho piatku.

Ak hľadáte viac než len tie najlepšie ponuky telefónov na Black Friday, navštívte našu stránku technických ponúk Black Friday.

Informácie o produktoch a odporúčaniach nájdete na stránke Sun Selects Tech.

Tento článok a všetky odporúčané produkty nezávisle vybrali The Sun novinári. Všetky odporúčania v článku sú podložené odborným redakčným stanoviskom.

Ak kliknete na odkaz v tomto príbehu, zarobíme príjmy affiliate partnera.