ÔÇ×Telef├│n pri prich├ídzaj├║cich hovoroch nezobrazuje meno kontaktuÔÇť Ako to opravi┼ą?

No, smartphones sa pou┼ż├şvaj├║ pre ┼íirok├ę spektrum mo┼żnost├ş a funkci├ş – prehliadanie internetu, chatovanie, fotografovanie a mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş. V┼íimli ste si niekedy, ┼że ste sa dostali do situ├ície, ke─Ć si v┼íimnete, ┼że v├í┼í telef├│n pri prich├ídzaj├║cich hovoroch nezobrazuje meno kontaktu? Ako vyrie┼íi┼ą probl├ęm, ke─Ć sa dostanete do situ├ície, ke─Ć zist├şte, ┼że sa telef├│n pri prijat├ş hovoru neprebud├ş.

Telef├│n pri prich├ídzaj├║cich hovoroch nezobrazuje meno kontaktu – ako to opravi┼ą?

Probl├ęm, s ktor├Żm sa stretnete, ke─Ć sa meno kontaktu nezobrazuje pri prich├ídzaj├║cich hovoroch, m├┤┼że ma┼ą nieko─żko d├┤vodov, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą probl├ęmy. Analyzujeme nieko─żko mo┼żn├Żch d├┤vodov a sp├┤sob, ako probl├ęm vyrie┼íi┼ą vo va┼íom telef├│ne.

Opravi┼ą 1: Re┼ítartujte telef├│n

Jedn├Żm z jednoduch├Żch rie┼íen├ş ┼íirok├ęho spektra probl├ęmov, s ktor├Żmi v├í┼í telef├│n trp├ş, je re┼ítartovanie telef├│nu. Jednoduch├ę re┼ítartovanie telef├│nu m├┤┼że by┼ą jednou z najjednoduch┼í├şch mo┼żnost├ş, ako vyrie┼íi┼ą probl├ęm s nezobrazovan├şm kontaktov pri prich├ídzaj├║cich hovoroch.

(Fotografick├Ż kredit: Howtogeek)

Jednoducho v telef├│ne vst├║pte do ponuky nap├íjania a re┼ítartujte zariadenie. M├┤┼żete tie┼ż ├║plne vypn├║┼ą zariadenie a potom ho spusti┼ą, ─Źo m├┤┼że by┼ą ─Ćal┼íou najlep┼íou mo┼żnos┼ąou, ktor├í sa m├┤┼że uk├íza┼ą ako ve─żmi ├║─Źinn├í pri rie┼íen├ş probl├ęmu, s ktor├Żm sa m├┤┼żete stretn├║┼ą.

Opravi┼ą 2: Povoli┼ą upozornenia na prich├ídzaj├║ce hovory

V skuto─Źnosti s├║ upozornenia na prich├ídzaj├║ce hovory predvolene povolen├ę na ka┼żdom telef├│ne. V├Ą─Ź┼íina telef├│nov v├ím neumo┼ż┼łuje zmeni┼ą nastavenia. Existuj├║ v┼íak pr├şpady, ke─Ć aktualiz├ícia alebo ne─Źestn├í aplik├ícia mohli zmeni┼ą nastavenie a vypn├║┼ą nastavenia. V takom pr├şpade mus├şte povoli┼ą upozornenia na prich├ídzaj├║ce hovory.

T├íto met├│da m├┤┼że, ale nemus├ş fungova┼ą v ka┼żdom pr├şpade. Niektor├ş smartphones neumo┼ż┼łuj├║ konfigurova┼ą mo┼żnos┼ą vo va┼íom telef├│ne. Skontrolujte, ─Źi m├í v├í┼í telef├│n mo┼żnos┼ą konfigurova┼ą prich├ídzaj├║ce hovory.

Opravi┼ą 3: Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje

Jednou z hlavn├Żch mo┼żnost├ş, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą vyrie┼íi┼ą probl├ęm s t├Żm, ┼że sa prich├ídzaj├║ce hovory nezobrazuj├║, ale telef├│n zvon├ş, m├┤┼że by┼ą vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte a ├║dajov aplik├ície pre kontakt a aplik├íciu pre telef├│n. Ak vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte nepom├┤┼że, m├┤┼żete dokonca vysk├║┼ía┼ą mo┼żnos┼ą odstr├íni┼ą ├║daje z aplik├ície.

Takto to m├┤┼żete urobi┼ą:

 • ├Źs┼ą do nastavenie a Aplik├ície (alebo Spr├ívca aplik├íci├ş)
 • Vyberte Telef├│n aplik├íciu a potom vyberte Skladovanie
 • Kliknut├şm na mo┼żnos┼ą vyma┼żete vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą.
 • Ak probl├ęm pretrv├íva, m├┤┼żete dokonca zv├í┼żi┼ą vymazanie ├║dajov.

Opravi┼ą 4: Obnovi┼ą predvo─żby aplik├íci├ş

Obnovenie predvolieb aplik├ície m├┤┼że by┼ą jednou z naj─żah┼í├şch a najjednoduch┼í├şch mo┼żnost├ş na rie┼íenie probl├ęmov, s ktor├Żmi sa m├┤┼żete stretn├║┼ą. Va┼íe ├║daje sa t├Żm nevynuluj├║ a dokonca ani nevyma┼ż├║. Met├│da sa pou┼ż├şva na resetovanie niektor├Żch z prim├írnych nastaven├ş – na predvolen├║ hodnotu. To m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę pri rie┼íen├ş probl├ęmu, ke─Ć telef├│n pri prich├ídzaj├║cich hovoroch nezobrazuje meno kontaktu.

Kroky, ktor├ę by ste pou┼żili pri rie┼íen├ş probl├ęmu, m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą:

 • Spusti┼ą nastavenie
 • Kliknite na Aplik├ície alebo Spr├ívca aplik├íci├ş.
 • ├Źs┼ą do V┼íetky aplik├ície
 • Kliknite na ikonu troch bodiek v pravom hornom rohu
 • N├íjdite mo┼żnos┼ą pre Obnovi┼ą predvo─żby aplik├íci├ş

Skon─Źil si! Aplik├ícia sa resetuje na predvolen├ę nastavenia.

Opravi┼ą 5: Udelte v┼íetky potrebn├ę povolenia

Povolenia pre aplik├íciu s├║ potrebn├ę pre spr├ívnu funkciu v├í┼ího telef├│nu a aplik├íci├ş v ┼łom. Na rozdiel od star├Żch ─Źias, ke─Ć ste poskytli v┼íetky povolenia hromadne pri in┼ítal├ícii aplik├ície alebo nastaven├ş telef├│nu – teraz si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą aplik├íciu a poskytn├║┼ą jej povolenia pod─ża potreby.

Nespr├ívne povolenie akejko─żvek aplik├ície m├┤┼że sp├┤sobi┼ą probl├ęmy, a preto m├┤┼że v├í┼í telef├│n pri telefonovan├ş vykazova┼ą znaky, ako je napr├şklad meno kontaktu.

Probl├ęm vyrie┼íite pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch krokov:

 • ├Źs┼ą do nastavenie a potom vyberte polo┼żku Spr├ívca povolen├ş. Mali by ste to n├íjs┼ą pod Aplik├ície alebo Spr├ívca aplik├íci├ş.
 • N├íjdite povolenie pre Zobrazi┼ą nad aplik├íciami.
 • Povo─żte povolenie pre aplik├íciu pre telef├│n.

Opravi┼ą 6: Skontrolujte nastavenia DND alebo Neru┼íi┼ą

Funkcia Neru┼íi┼ą na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş s Androidom zabra┼łuje preru┼íeniam prostredn├şctvom vizu├ílnych upozornen├ş. V tak├Żchto pr├şpadoch m├┤┼że by┼ą upozornenie k dispoz├şcii na paneli s upozorneniami, nebude v┼íak sprev├ídza┼ą kontextov├ę okn├í a vizu├ílne upozornenia.

Tu je n├ívod, ako m├┤┼żete skontrolova┼ą nastavenia DND:

 • ├Źs┼ą do nastavenie a potom cho─Ćte na Zvuk. Ak m├íte probl├ęm s prich├ídzaj├║cimi hovormi, ktor├ę sa v Samsungu nezobrazuj├║, mo┼żno budete musie┼ą vybra┼ą Nastavenia -> Upozornenia
 • N├íjdite mo┼żnos┼ą pre Nevyru┼íujte a deaktivujte to ist├ę.

Ako opravi┼ą, aby telef├│n pri prich├ídzaj├║cich hovoroch na iPhone nezobrazoval meno kontaktu?

Aj ke─Ć sme sa zamerali na zariadenia Android pri poskytovan├ş t├Żchto tipov a opr├ív na vyrie┼íenie probl├ęmu s kontaktn├Żm menom, ktor├ę sa nezobrazuje pri prich├ídzaj├║cich hovoroch, mysleli sme si, ┼że sa tie┼ż zbe┼żne pozrieme na to, ako zvl├ídnu┼ą iPhone, ktor├Ż pri prich├ídzaj├║cich hovoroch nezobrazuje meno kontaktu.

Metóda 1: Reštartujte svoj iPhone

Rovnako ako pre Android, re┼ítartovanie telef├│nu m├┤┼że by┼ą vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou na vyrie┼íenie probl├ęmu vo va┼íom iPhone pri rie┼íen├ş v├Ą─Ź┼íiny probl├ęmov. Jednoducho re┼ítartujte svoj iPhone a skontrolujte, ─Źi to probl├ęm vo va┼íom pr├şpade vyrie┼íi.

Met├│da 2: Vypnite a zapnite Kontakty na iCloud

 • Spusti┼ą nastavenie a pr├şstup iCloud
 • Vypnite mo┼żnos┼ą a po─Źkajte nieko─żko min├║t
 • Znova povo─żte t├║to mo┼żnos┼ą.

Met├│da 3: Obnovte svoje kontakty

Obnovenie kontaktov v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą vyrie┼íi┼ą probl├ęm. Za t├Żmto ├║─Źelom m├┤┼żete jednoducho prida┼ą nov├Ż kontakt. Po chv├şli kontakt upravte a jednoducho ho odstr├í┼łte.

T├Żm sa obnovia va┼íe kontakty. To m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę, preto┼że v├ím umo┼żn├ş vyrie┼íi┼ą probl├ęm, ke─Ć iPhone pri prich├ídzaj├║cich hovoroch nezobrazuje meno kontaktu.

Met├│da 4: Obnovi┼ą nastavenia siete

 • Cho─Ćte do nastavenie aplik├ícia
 • ─Äalej vyberte polo┼żku V┼íeobecn├ę nastavenia
 • Prejdite nadol a kliknite na Resetova┼ą
 • Medzi dostupn├Żmi mo┼żnos┼ąami kliknite na Obnovte nastavenia siete

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

To bolo v┼íetko o tom, ako opravi┼ą telef├│n tak, aby pri prich├ídzaj├║cich hovoroch nezobrazoval meno kontaktu. Tu zdie─żan├ę tipy by v├ím v ide├ílnom pr├şpade mali pom├┤c┼ą vyrie┼íi┼ą probl├ęmy, ako je meno kontaktu, ktor├ę sa nezobrazuje v denn├şku hovorov na zariadeniach Redmi, alebo prich├ídzaj├║ce hovory, ktor├ę sa nezobrazuj├║ v spolo─Źnosti Samsung.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/37FmHUn