Telef├│n Huawei zachr├ínil ┼żensk├Ż ┼żivot po p├íde a zostal v bezvedom├ş tri dni

Telef├│n Huawei zachr├ínil ┼żensk├Ż ┼żivot po p├íde a zostal v bezvedom├ş tri dni 1

Telef├│ny Huawei s├║ postaven├ę na ┼ípi─Źkovom hardv├ęri a softv├ęri, ktor├Ż sa v priebehu rokov v├Żskumu a v├Żvoja zlep┼íil. Ned├ívno incident uk├ízal, ┼że zariadenia Huawei s├║ ├║plne zameran├ę na spotrebite─ża.

┼Żena z Ve─żkej Brit├ínie, Beth McDermottov├í (42), zasiahla hlavu po p├íde a p├íde z domu doma a zostala tri dni v bezvedom├ş. Ke─Ć sa prebudila, nem├┤┼że ani pohn├║┼ą nohami.

Beth, ktor├í ┼żije sama, sa pok├║sila dosiahnu┼ą jej ÔÇ×Huawei Y6ÔÇť, myslela si, ┼że bat├ęria v telef├│ne sa u┼ż vybila, ale jej ┼żivotnos┼ą bola e┼íte 50.

Nakoniec, ke─Ć sa chytila ÔÇőÔÇőtelef├│nu, vyto─Źila sanitku a str├ívila takmer t├Ż┼żde┼ł v nemocnici.

"Bola to najstra┼ínej┼íia sk├║senos┼ą m├┤jho ┼żivota." Nem├┤┼żem uveri┼ą, ┼że som st├íle na┼żive – nebol by som, keby to nebolo pre ten telef├│n. ÔÇť Povedala Beth Slnko,

ÔÇ×Ne─Źakal som, ┼że to bude fungova┼ą v├┤bec, ale st├íle mala 50 percent v├Żdr┼że bat├ęrie. Nemohol som uveri┼ą, ┼że to trvalo tak dlho. ÔÇť

Beth tie┼ż spomenula, ┼że k├║pila nov├Ż model Huawei Y6, preto┼że jej iPhone neust├íle str├ícal energiu a neust├íle sa vyp├şnal.

Huawei Y6 2019, ktor├Ż bol uveden├Ż na trh v roku 2019, je dod├ívan├Ż s bat├ęriou 3020 mAh, 60,9 palcov├Ż displej, 13 MP zadn├í kamera, 8 MP predn├í kamera a ─Ćal┼íie.

Telef├│n Huawei zachr├ínil ┼żensk├Ż ┼żivot po p├íde a zostal v bezvedom├ş tri dni 2

Beth s ┼łou Huawei Y6 2019

Telef├│n Huawei zachr├ínil ┼żensk├Ż ┼żivot po p├íde a zostal v bezvedom├ş tri dni 3