Telefón ASUS ROG 5 falha redondamente no teste de durabilidade

Agora, o kan√°l robiŇ• YouTube JerryRigVŇ°etko, ńćo je testovan√© na trvanlivosŇ• telef√≥nu ASUS ROG 5, mas para surpresa de muitos, o dispositivo falhou no teste. V√§ńćŇ°ina Ň°pińćkov√Ĺch smartf√≥nov, ktor√© s√ļ vyroben√© z v√§ńćŇ°ej intenzity, ako napr√≠klad z dlhodob√©ho hńĺadiska a odolnosti.

A ASUS lançou sua quarta geração de smartphones de jogos, Telefón ASUS ROG 5 no início deste mês. A série inclui três dispositivos РROG Telefón 5, Telefón ROG 5 Pro e Telefón ROG 5 Ultimate.

Agora, o kan√°l robiŇ• YouTube JerryRigVŇ°etko, ńćo realizujete, m√īŇĺete urobiŇ• Telef√≥n ASUS ROG 5, mas para surpresa de muitos, o dispositivo falhou no teste. V√§ńćŇ°ina Ň°pińćkov√Ĺch smartf√≥nov, ktor√© s√ļ vyroben√© z v√§ńćŇ°ej intenzity, ako napr√≠klad z dlhodob√©ho hńĺadiska a odolnosti.

Quando Jerry tentou dobrar o smartphone, semi aplicar toda a for√ßa, or motor vibrat√≥rio to telefone ficou descontrolado ea parte inferior do display come a ter problemas. Viac inform√°ci√≠ n√°jdete na tejto str√°nke niŇĺŇ°ie. Quando o telefone estava dobrado na parte de tr√°s, o painel routeiro revestido de vidro rachou eo telefone neste momento j√° se encontrava “morto”.

ŇĹiadne entanto, o telefone sobreviveu and alguns outros testes, incluindo o teste dearanh√Ķes eo teste de calor. V√§ńćŇ°ina infekci√≠ sa m√īŇĺe l√≠Ň°iŇ• od toho, ńći sa smartf√≥n dokonńć√≠ alebo ‚Äědokonńć√≠‚Äú cel√ļ aplik√°ciu.

S√©ria Telef√≥n ASUS ROG 5 vŇ°etko vybaviŇ• SoC Qualcomm Snapdragon 888 com RAM LPDDR5 alebo armat√ļra UFS 3.1. ҆tandardn√Ĺ Ň°tandard a maxim√°lna kapacita 16 GB RAM a 512 GB intern√©ho √ļloŇĺiska, ktor√© je potrebn√© porovnaŇ• Ultimate z celkov√©ho pońćtu 18 GB RAM, semelhante aoRedMagic 6 ҆peci√°lna ed√≠cia Pro.

T√Ĺkaj√ļce sa: Vivo regista marca com um nome .. Arriscado‚Ķ iPOO

Na prednej strane, telef√≥ny da nova linha Telef√≥n Rog 5 v ponuke je FHD+ displej Samsung Super AMOLED (E4) de 6, 78 zvukov√Ĺch z√°znamov s frekvenciou 144 Hz, s frekvenciou 24,3 ms, s maxim√°lnou frekvenciou 300 Hz a sn√≠mańćom digit√°lneho bez ekvaliz√©ra.

K dispoz√≠cii je mnoŇĺstvo fotografi√≠, ktor√© s√ļ k dispoz√≠cii pre konfigur√°ciu troch kamier na niekońĺk√Ĺch tras√°ch, kompost√©r hlavn√©ho senzora Sony IMX686 s rozl√≠Ň°en√≠m 64 MP a ultra veńĺk√Ĺ uhlov√Ĺ sn√≠mańć s rozl√≠Ň°en√≠m 13 MP a makro s rozl√≠Ň°en√≠m 5 MP. M√° 24 megapixelov, predn√© selfie a zvukov√© kamery.

Dostupn√© s√ļ najnovŇ°ie verzie syst√©mu Android 11 a starŇ°ie verzie ZenUI a ROG UI em cima. Osem telef√≥nov vybaven√Ĺch jednou bat√©riou 60 000 mAh, podporovan√° kapacita 65 W, e R√Ĺchle nab√≠janie Qualcomm 5.0.