Télécharger le dernier APK Music Google Play 8.21.8170-1.alebo

V digitálnom veku je hudobný prehrávač nevyhnutnosťou na akomkoľvek zariadení. V minulosti mohli prehrávače hudby prehrávať iba skladby offline z úložiska, ale teraz to tiež umožňuje používateľom streamovať hudbu online. Spoločnosť Google tiež vyvíja aplikáciu s názvom najnovší súbor APK služby Hudba Google Play. 8.21.8170-1.O (81701). Táto aplikácia je oficiálnym hudobným prehrávačom pre Android, ktorý ponúka online a offline streamingové služby pre viac ako 50 000 skladieb. Táto aplikácia je k dispozícii aj pre iné platformy, ale zariadenia so systémom Android sa zvyčajne dodávajú s touto aplikáciou. Umožňuje tiež používateľom nakupovať legálne súbory digitálnych piesní.

Informácie o súbore Hudba Google Play

Developer: Google Corporation.
verzia: 8.21.8170-1.O (81 701)
Veľkosť súboru: pätnásť,5 MB
Nahrané: 20. augusta 2019 o 14:15 GMT + 07
potreby: Android 4,1 a vyššie
MD5: e618a05eff2cd7dc727440c6df90b874
SHA1: 407f5d8b4938a339b0c2c484c70fcdfee74de082

Stiahnite si súbor APK Music Play 8.21.8170-1.alebo

Recenzia služby Hudba Google Play

Hudba Google Play pre Android prichádza s ľahkou veľkosťou a jednoduchým používateľským rozhraním. Má dôležité funkcie prehrávača hudby. V službe Google Play môžu používatelia robiť nasledujúce akcie:

Prehrávajte hudbu z úložiska

Po otvorení aplikácie sa okamžite zobrazia skladby z úložiska offline, ktoré boli starostlivo klasifikované podľa interpreta a žánru, a zobrazí sa najhranejšie a naposledy pridané skladby.

Streamovanie hudby online

Používatelia môžu do svojej databázy streamovať viac ako 50 000 legálnych hudobných súborov. Táto aplikácia vám poradí, čo sa vysiela na základe histórie vyhľadávania a rád. Vždy, keď používateľ požaduje skladbu, navrhne sa niekoľko skladieb podobných žánru alebo umelcovi, vďaka čomu bude ľahké nájsť skladby, ktoré sa budú streamovať.

Nakupujte skladby z Obchodu Play

Ponúka legálny spôsob, ako mať skladbu zakúpením v hudobnom obchode v obchode Play. Pre každú skladbu, ktorá je vysielaná online, existuje možnosť legálneho stiahnutia. V prípade starších verzií môžu používatelia prejsť prstom doprava a zvoliť možnosť Môj obchod. Pred nákupom sa používatelia musia prihlásiť do svojho účtu Google.

Prehrávajte hudbu na pozadí pomocou uzamknutej obrazovky

Táto aplikácia vám tiež umožňuje prehrávať hudbu na pozadí, keď používatelia používajú iné aplikácie alebo keď je telefón uzamknutý. Keď je telefón uzamknutý, používateľ uvidí rozhranie obrazovky uzamknutia tejto aplikácie, ktorá zobrazuje názov skladby a obal albumu. Používatelia môžu meniť skladby okamžite kliknutím na tlačidlo bez toho, aby museli odomknúť obrazovku.

Po otestovaní jeho použitia má aplikácia niekoľko negatívnych a pozitívnych bodov. Nasleduje niekoľko zhrnutí v zozname.

pre:

  • Intuitívne a jednoduché užívateľské rozhranie
  • Široký výber hudby.
  • Pohodlná funkcia uzamknutia obrazovky

Zápory:

  • Pri hraní na pozadí často zlyháva

Ako použiť

Táto aplikácia je síce jednoduchá, ale jej prispôsobenie si môže vyžadovať čas. Po inštalácii sa odporúča prihlásiť sa do svojho účtu Google, kde nájdete ďalšie ďalšie funkcie. V tejto aplikácii nemôžete veľa usporiadať. Prístup k skladbám online získate online. Zoznamy skladieb podľa nálady budú fungovať iba vtedy, ak budú pripojené k internetu. Ak chce používateľ kúpiť skladbu, nákupy v aplikácii vyžadujú, aby používateľ poskytol fakturačné údaje.

ChangeLog