Tecno Spark Go bude zábavná elektráreň

TECNO Mobile Pakistan čoskoro uvedie na trh svoj najnovší mobil, Spark Go. Telefón je súčasťou fantastickej série Spark a údajne sa vydáva aj v roku August čo nás všetkých veľmi vzrušuje.

Potom, čo TECNO dominuje na scéne smartfónov strednej triedy, prináša ešte väčšiu cenovú dostupnosť pre verejnosť. Hovorí sa, že značka vydáva lacný doplnok k najpredávanejšej sérii Spark, ktorá je zameraná špeciálne na mládež.

TECNO Spark Go je očakávaný telefón medzi recenzentmi smartfónov, s niektorými špecifikáciami sa špekuluje online.

TECNO Spark Go sa naznačuje, že má 4G LTE čo používateľom poskytne vysokú rýchlosť, ktorá vám pomôže byť vždy v spojení. Mladí ľudia sa spoliehajú na konektivitu, a preto vďaka systému 4G Spark Go vyhovuje potrebám mládeže.

Okrem toho bude mať Spark Go aj a Bodkovaná obrazovka ktorý je prvým pre rozpočtové zariadenie. Obrazovky Dot Notch sa zvyčajne nachádzajú v telefónoch strednej a vyššej triedy, takže keď to vidíme v Sparku, tešíme sa na tento úžasný nový telefón.

Od TECNO sme očakávali to najlepšie, takže je predvídateľné na základe predchádzajúcich zariadení, že pomer obrazovky Spark Go bude dostatočne veľký, aby uspokojil naše potreby.

Pokiaľ ide o bezpečnosť a zabezpečenie, niektorí zasvätenci poznamenávajú, že TECNO Spark Go má Odomknutie tvárou funkcia. Tieto kľúčové špecifikácie pomáhajú chrániť súkromie a zaisťujú jednoduchú funkciu. Navyše je celkom skvelé používať na prístup k svojmu zariadeniu skôr odblokovanie tvárou než prístupový kód.

Ďalším aspektom, na ktorý sa so Spark Go môžete tešiť, je pamäť a AI. Pamäť ostatných telefónov radu Spark je pomerne veľká, takže môžeme rozhodne očakávať, že Spark Go v tomto ohľade nesklame.

AI na druhej strane je niečo, čo rozpočtové zariadenia neponúkajú. AI však tentokrát vstúpi do hry. Hovorí sa, že smartphone bude podporovať inovatívnu umelú inteligenciu, ktorá bude mať pre používateľov viacúčelové nastavenia. To povedie k jednoduchému použitiu, ktoré je v prípade low -endu niekedy vzácnosťou smartphones pretože prichádzajú s množstvom obetí.

Z týchto šírených špecifikácií je možné vyvodiť, že Spark Go by bol skvelým lacným zábavným telefónom.

Séria Spark je jedným z najúspešnejších a najpredávanejších produktov spoločnosti TECNO. Predtým Spark Pro urobil vlny na trhu a stal sa najlepšie predávaným telefónom v sérii vďaka svojim špeciálnym funkciám a nadšeným recenziám. Vďaka tomu sme si istí, že Spark Go bude v roku 2019 užívateľsky obľúbeným a jedným z najlepších lacných zariadení na trhu.

Uniknutý teaser ukázal, že Spark Go bude stáť okolo Rs.14, 999. To je veľmi rozumná cena a za všetko, čo sa ponúka, je to celkovo veľa.

Nemôžeme sa dočkať, až sa Spark Go dočkáme jeho oficiálneho uvedenia. Do tej doby držte palce, aby došlo k ďalšiemu úniku, pretože môžu byť hneď za rohom!