Technol├│gia chladenia RedMagic 6S Pro …

Redmagic p┼Öedstavuje ofici├íln├ş a technologickou dokumentaciu RedMagic 6S Pro slogan ÔÇ×Relaxe e evolua! Rebr├ş─Źek ofici├ílnych a technologick├Żch noviniek RedMagic 6S Pro. Chcete chirurgicky spracova┼ą materi├íl alebo strati┼ą farbu? – O Ciso C21H44 pre hlavn├ę usadenie Pela primera preberania, prehr├ívania a prehr├ívania v┼íetk├Żch podrobnost├ş a podrobnost├ş o technol├│gii ─Źervenej Magic 6S Pro.

Com a era do 5G, a velocidade da liga├ž├úo ├á internet de um smartphone tornou-se mais r├ípida, seguida de leitura e escrita r├ípidas com armazenamentoaktualizado, os smartphones tornaram-se dispositivos de alto desempenho muito mais r├ípidos. V├Ą─Ź┼íina ─żud├ş, ktor├ş sa pok├║┼íaj├║ pracova┼ą s telef├│nom, m├┤┼żu ma┼ą ve─żk├Ż vplyv na to, ─Źo je d├┤le┼żit├ę, a ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie pre tecnol├│giu.

ÔÇťRelaxe e evolua!ÔÇŁ

Redmagic predstavuje ofici├ílnu a technologick├║ aktualiz├íciu RedMagic 6S Pro slogan ÔÇ×Relaxujte pri evol├║cii! Marec pon├║ka ofici├ílne inform├ície o technol├│gi├ích RedMagic 6S Pro. usadi┼ą Pela Primeira vez, uma fonte ligada ├í empresa publicou umvid video de tr├¬s minutos para expliccar and tecnologia do reator red Magic 6S Pro.

V├Ą─Ź┼íina z n├ís pou┼ż├şva ve─żk├ę mno┼żstvo z cel├ęho sveta smartphones. Ao jogar jogos com carregamento r├ípido, em pouco tempo geram calor extremamente alto dentro da fuselagem. V├Ą─Ź┼íina garantovan├Żch telef├│nov, ktor├ę m├┤┼żu z├şska┼ą v┼íetky dostupn├ę ├║daje o okolitom ovzdu┼í├ş, m├┤┼żu absorbova┼ą preexponovan├ę a r├Żchlo sa vyskytuj├║ce kalorie, a tak sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą od frekven─Źn├ęho spektra a frekvencie spracovania.

─îo je to princ├şp, ─Źo je najv├Ą─Ź┼í├ş po─Źet smartf├│nov a doplnkov. Os fabricantes de smartphones presnej┼íie ├║daje o technol├│gii chladenia pre viac ako 1 bod pre v├í┼í telef├│nny pr├şstroj. V├Ą─Ź┼íina z nich m├┤┼że obsahova┼ą viac kal├│ri├ş, ako je to mo┼żn├ę. Medzi hlavn├ę v├Żhody patr├ş ┼íirok├í ┼ík├íla kovov├Żch vrstiev, kovov├Żch grafitov, kovov├Żch interm├ędi├ş a disperzn├Żch kalori├ş, seguida, tuh├║ refrigera├ž├úo liquido t├ęrmico, placa imers├úo VC dissipa├ž├úo t├ęrmica.

Em 2019, RedMagic deu um passo significo aoo kombinar a tecnologia de refrigera├ž├úo de um smartphone com a de um PC, dando-lhe um desempenho inigual├ível. Tamb├ęm p├┤s em movimento a entrada da tecnologia de arrefecimento de smartphones ┼żiadne ve─żk├ę mno┼żstvo kalorick├Żch atrav├ęs do ar e do arrefecimento de l├şquidos.

Em 2021, a tecnologia de dissipa├ž├úo de calor dar├í in├şcio a um avan├žo, dito sem exagero. A isto chama-se tecnologia de controlo de temperatura de grau aeroespacial com materiais de controlo de temperatura dque s├úo produzidos pela primeira vez para uso civil. RedMagic inspira├ž├úo para inovaclogies to tecnologia de refrigera├ž├úo da minha nave espacial chinesa ZHURONG, que utiliza materiais de mudan├ža de fase no ve├şculo espacial.

S├║visiace ─Źl├ínky: Samsung prich├ídza s integrovanou pam├Ą┼ąou DRAM a NAND – LPDDR5 UMCP

F├ízov├í absorpcia materi├ílu m├┤┼że vies┼ą k sp├íleniu kal├│ri├ş, ako aj k zn├ş┼żeniu hmotnosti exotermick├Żch exotermick├Żch a tuh├Żch materi├ílov, ─Źo znamen├í, ┼że izoluj├║ viac at├│nov a objemu. Vplyv a regul├ícia teploty a teploty. Niektor├ę mo┼żnosti ÔÇ×zhurongÔÇť maj├║ ve─żk├ę a r├┤zne teplotn├ę rozdiely, vr├ítane priemern├Żch tepl├┤t a vybavenia. RedMagic 6 SPro je hlavn├í a najlep┼íia technologick├í vzdialenos┼ą medzi provinciami a materi├ílmi, ktor├ę ved├║ k star┼íej aeroespacialite. Preva┼żn├í ─Źas┼ą f├ízy obsahuje materi├íl C21H44 s teplotou 38-41 ┬░ C. Medzi hlavn├ę s├║vislosti patr├ş ─Źipov├í sada smartphonu, teplotn├í vlastnos┼ą a priemern├í teplota materi├ílu, ktor├í je spojen├í s prechodom f├ízy, ako je napr├şklad r├Żchlos┼ą, r├Żchlos┼ą absorpcie kal├│ri├ş a r├Żchlos┼ą prehr├ívania.

Al├ęme do ventilador centr├şfugo de alta velocidade inclu├şdo, o VC arrefecimento l├şquido, folha de cobre de grande ├írea, composto de grafeno, etc., composto de sistema de arrefecimento multidimenzion├íln├ş tridimensional, absorbce e dissipa eficazmente o calor. ─îierna a biela technologick├í izol├ícia. RedMagic 6S Pro m├í ve─żk├║ a ├║sporn├║ technol├│giu leteck├ęho priemyslu, preto┼że jeho kapacita je r├┤zna, ─Źo znamen├í, ┼że m├┤┼że doch├ídza┼ą k cenov├Żm strat├ím. Teplota okolia procesora a zn├ş┼żenie teploty na 20 ┬░ C stredn├í teplota a zn├ş┼żenie teploty a zn├ş┼żenie teploty 9%.

É importante o arrefecimento de smartphones para jogos?

Odpove─Ć: Jednoduch├ę a d├┤le┼żit├ę inform├ície o os smartphones de modo a assegurar o seu desempenho, o processo de arrefecimento ajuda o processador and evitar o sobreaquecimento mesmo que esteja and utilizar o seu smartphone. K├íbel sl├║┼żi na prenos kalori├ş, ako aj na kal├│rie, ktor├ę sp├┤sobuj├║ vn├║torn├ę alebo vn├║torn├ę prehr├ívanie telesn├Żch zne─Źis┼ąuj├║cich l├ítok.
Tam, kde sa to deje, m├ívate tempo, prek├í┼żate tomu, aby ste sa dopustili nejak├ęho rozdielu. Port├í, sim, a ─Ćal┼íie d├┤le┼żit├ę inform├ície o periodik├ích, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre va┼íu ob─ż├║ben├║ kateg├│riu, ako napr├şklad m├íte Redmagic, ktor├í sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą od ostatn├Żch!

Fonte