Technick├ę ├║daje Nubia Z18 odha─żuj├║ zoznam majstrovsk├Żch sk├║┼íok Lu

Technick├ę ├║daje Nubia Z18 odha─żuj├║ zoznam majstrovsk├Żch sk├║┼íok Lu 1

Referen─Źn├ę hodnoty s├║ v┼żdy najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako zisti┼ą ┼ípecifik├ície pripravovan├ęho smartf├│nu. Z├şskate takmer podrobnosti o d├┤le┼żit├Żch konfigur├íci├ích hardv├ęru a softv├ęru na v┼íetk├Żch zariadeniach. Ned├ívno sme videli obr├ízky Nubia Z18 zobrazen├ę na TENAA. Ale neodhalili ├║pln├ę inform├ície o telef├│ne. V ka┼żdom pr├şpade, Odhalenie ┼ípecifik├íci├ş Nubia Z18 sami v poslednom referen─Źnom zozname. Je to referen─Źn├Ż bod Master Lu, ktor├Ż uv├ídza model Nubia Z18 s ─Ź├şslom modelu nx616j,

Odhalenie ┼ípecifik├íci├ş Nubia Z18

Vy┼í┼íie uveden├Ż zoznam je od majstra Lu. Ako vid├şte, Nubia Z18s, ┼ípecifik├ície bud├║ zhroma┼ż─Ćova┼ą RAM 8 GB s Snapdragon 845 SoC. V podstate sa teda pozer├íme na vlajkov├║ jednotku. Zobraz├ş obr├ízok s rozl├ş┼íen├şm 2280 x 1080 pixelov. To znamen├í, ┼że m├┤┼żeme o─Źak├íva┼ą rozl├ş┼íenie Full HD + a 19:9 pomer str├ín. Bude ma┼ą GPU Adreno 630.

V sekcii kamery m├┤┼żeme prija┼ą sn├şma─Ź 24 MP + 16 MP. Pod─ża niektor├Żch povest├ş bud├║ ma┼ą Z18 iba zadn├ę kamery. Na prednej strane preto nemus├ş by┼ą ┼żiadny strelec. To m├┤┼że by┼ą zl├í spr├íva pre selfieolikov. Ale to m├┤┼że tie┼ż stanovi┼ą trend pre bud├║ce jednotky. Z18 m├┤┼żu by┼ą prv├Żm smartf├│nom s jedn├Żm 6-palcov├í obrazovka, ale ┼żiadna predn├í kamera a samozrejme ┼żiadny z├írez.

Niektor├ę z nich s├║ v┼íak iba ┼ípekul├ície a dohady. Mus├şme ─Źaka┼ą na ofici├ílne vyhl├ísenie o Z18. ─îoko─żvek to je, Nubia Z18s s├║ vlajkovou lo─Ćou na trhu a ur─Źite sa bud├║ l├ş┼íi┼ą od svojich n├íprotivkov. Fan├║┼íikovia ZTE sa bud├║ ur─Źite te┼íi┼ą na ┼ítart.