Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

TCL pr├íve ohl├ísila p├ír sl├║chadiel s monitorovan├şm srdcovej frekvencie

TCL pr├íve ohl├ísila p├ír sl├║chadiel s monitorovan├şm srdcovej frekvencie 1

TCL pr├íve ohl├ísila p├ír sl├║chadiel s monitorovan├şm srdcovej frekvencie 2V tomto dni a veku u┼ż nie je potrebn├ę nosi┼ą hrudn├ę popruhy, aby bolo mo┼żn├ę mera┼ą srdcov├Ż rytmus. Na┼íe srdcov├ę frekvencie je mo┼żn├ę mera┼ą pomocou zariaden├ş, ako s├║ fitness sledova─Źe a inteligentn├ę hodinky, alebo do ur─Źitej miery aj na┼íe sl├║chadl├í dok├í┼żu sledova┼ą n├í┼í srdcov├Ż rytmus.

Ak h─żad├íte nie─Źo podobn├ę, spolo─Źnos┼ą TCL pr├íve ozn├ímila svoju najnov┼íiu dvojicu sl├║chadiel vo forme TCL ACTV200BT. Jedn├í sa o p├ír bezdr├┤tov├Żch Bluetooth sl├║chadiel, ktor├ę sa dod├ívaj├║ so vstavan├Żm monitorom srdcovej frekvencie. To znamen├í, ┼że ke─Ć ich budete nosi┼ą pri behu / behu alebo cvi─Źen├ş, bude tie┼ż schopn├Ż zmera┼ą v├í┼í srdcov├Ż rytmus s├║─Źasne.

Pod─ża TCL je t├íto funkcia zn├íma ako ActivHearts a bude fungova┼ą s r├┤znymi ┼íportov├Żmi aplik├íciami, tak┼że by ste nemali ma┼ą probl├ęm s jej pou┼ż├şvan├şm s vybranou tr├ęningovou aplik├íciou. Pokia─ż ide o samotn├ę sl├║chadl├í, bude to fungova┼ą 86 mm vodi─Źe a v├Żdr┼ż bat├ęrie 14 hod├şn (alebo 6 hod├şn s povolenou funkciou sledovania srdcov├ęho rytmu).

TCL ACTV200BT bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í na sledovanie srdcov├ęho rytmu

S├║ tie┼ż hodnoten├ę pod─ża IPX4, ─Źo znamen├í, ┼że by mal by┼ą odoln├Ż vo─Źi vode aj potu, tak┼że by ste nemali ma┼ą probl├ęmy s jeho pou┼ż├şvan├şm v telocvi─Źni alebo ke─Ć ste na beh.

Vyplnen├ę. Pre─Ź├ştajte si viac o,,,, a.