Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

TCL NXTPAPER 10s Vydan√Ĺ v Turecku

TCL NXTPAPER 10s

TCL NXTPAPER 10s bol navrhnut√Ĺ s osobitn√Ĺm zameran√≠m na ochranu ońć√≠. Stredobodom z√°ujmu je redukcia modr√©ho svetla s funkciou zabudovanou priamo do softv√©ru a hardv√©ru tabletu. Dizajn obrazovky pripom√≠naj√ļci papier stanovuje priemyseln√Ĺ Ň°tandard a vyuŇĺ√≠va 10-n√°sobn√ļ ochranu na zachovanie prirodzen√Ĺch farieb. Jeho obrazovka s certifik√°tom T√úV priŇ•ahuje pozornosŇ• zn√≠Ňĺen√≠m modr√©ho svetla o viac ako 50 %. T√°to inov√°cia zlepŇ°uje pouŇĺ√≠vateńĺsk√Ĺ z√°Ňĺitok t√Ĺm, Ňĺe rob√≠ prezeranie obrazoviek oveńĺa jednoduchŇ°√≠m a bezpeńćnejŇ°√≠m. PouŇĺ√≠vatelia tak nepociŇ•uj√ļ Ňĺiadne nepohodlie.

TCL NXTPAPER 10s je ide√°lne zariadenie na Ň°t√ļdium a zapisovanie pozn√°mok na citliv√ļ obrazovku, ktor√° sn√≠ma tlak prostredn√≠ctvom pera T-Pen vlastnej v√Ĺroby. 8Jeho bat√©ria s kapacitou 0,000 mAh tieŇĺ umoŇĺŇąuje pouŇĺ√≠vaŇ• tablet cel√Ĺ deŇą pri vzdel√°van√≠, z√°bave a kreat√≠vnej pr√°ci.

TCL_NXTPAPER_10S_ Country Manager TCL Turkey Serhan Tunca povedal: ‚ÄěV TCL sme odhodlan√≠ vyv√≠jaŇ• zmyslupln√© produkty a rieŇ°enia pre sektor vzdel√°vania pomocou naŇ°ich Ň°pińćkov√Ĺch odborn√Ĺch znalost√≠ a technol√≥gi√≠ v oblasti displejov. Preto s radosŇ•ou predstavujeme aj TCL NXTPAPER 10S. Displej pripom√≠naj√ļci papier, zobrazovacia technol√≥gia NXTPAPER vyuŇĺ√≠va viacero vrstiev na zachovanie prirodzen√Ĺch farieb, odfiltrovanie Ň°kodliv√©ho modr√©ho svetla, skvel√© pozorovacie uhly a antireflexn√© vlastnosti. NaŇ°a technol√≥gia vytv√°ra origin√°lne farebn√© obr√°zky na hardv√©rovej √ļrovni, prińćom odrazen√© svetlo rozptyńĺuje na softv√©rovej √ļrovni a vytv√°ra tak pr√≠jemn√Ĺ papierov√Ĺ obraz. ńĆi uŇĺ potrebujete notebook na p√≠sanie alebo ńć√≠tanie, pozeranie filmov alebo hranie hier, tento tablet v√°m pom√īŇĺe.‚Äú povedal.

TCL NXTPAPER 10s vyhovuje uŇĺ√≠vateńĺovi s odpor√ļńćanou predajnou cenou 4299 TL.