TB Komunita # 014: Antivírus, sieť, Caixa Tem, iPad a ďalšie

V diskusiách a sieťach dominovali siete a internet Komunita z Tecnoblog Tento týždeň medzi 17. a 24. aprílom. Ďalším vrcholom bola okrem iného ročná nestabilita federálnych služieb Caixa Econômica Federal, Samsung, Nubank a súkromná kamera počas jedného roka. Review:

Najlepšie 5 Diskusie pre komunitu TB

  1. Máte antivírusový program alebo nie? Platiť alebo nie?
  2. Wifi výrazne zlepšuje príjem? Čo odporúčajú?
  3. Povoľujú operátori používanie smerovačov alebo balíkov mobilného internetu?
  4. Microsoft 365 News: Čo si myslíte?
  5. Vivo je ľahko kompatibilné s VoLTE?

Aký je váš vzťah k antivírusu? Väčšina používateľov Komunita Súhlasím s Windows Program Defender je už súčasťou systému Microsoft OS (ktorý sa mimochodom nepovažuje za bezplatný, ak ho zakúpite) Windows 🤷🏻♂️).

A čo vaša súkromná sieť? Počuli ste už o Wi-Fi Mesh? Každý, kto sa pripojí k tomuto systému na distribúciu internetu po celom dome, sa už nechce vrátiť k tradičným smerovačom a zosilňovačom. Premýšľal som o používaní systému na chvíľu, problém je, že je to stále drahá technológia.

Zmenou témy sietí a internetu priniesla spoločnosť Microsoft vzrušujúce správy pre zákazníkov Office 365, ktorí používajú umelú inteligenciu na navrhovanie lepšieho obsahu pre používateľov. Jedným z príkladov je Microsoft Editor, ktorý je asistentom gramatiky a štýlu, ktorý vám pomôže písať lepšie.

Vo svojej rutinnej produkcii používam službu Dokumenty Google viac ako rok a potvrdzujem, že v tomto editorovi chýba „inteligentný“ asistent. Niektoré slová, aj keď sú správne, považujú dokumenty za nesprávne. To je dôvod, prečo strojové učenie spoločnosť používa na analýzu toho, čo je populárnejšie, na základe miliárd fráz napísaných používateľmi.

Najlepšie 5 Diskusie o pokynoch Tecnoblogu

  1. Krabica nefunguje? Ako otvoriť aplikáciu na bielu obrazovku
  2. O rok neskôr: ako to funguje s iPad Pro
  3. Caixa Tem: Aplikácia Emergency Aid sa nenačíta v systéme Android a iPhone
  4. Spoločnosť Samsung plánuje 600-megapixlový fotoaparát, ktorý prekonáva ľudské oko
  5. Nubank má funkciu „Prevrátenie“ a neplatí potvrdené účty

Caixa Econômica Federal sa nedávno bavila. Služby čelia nestabilite a sú mimo prevádzky, pretože registrácia núdzovej pomoci bola zaregistrovaná v hodnote 600 materiálov.

Caixa Tem: Aplikácia Emergency Aid nie je spustená

Zverejnili sme príručku, aby sa v systéme Android znova zobrazila prihlasovacia stránka aplikácie Caixa Tem. Niektorí ľudia sa mohli prihlásiť, zatiaľ čo pre iných riešenie nefungovalo. Konečné riešenie však neprichádza z žiadneho tutoriálu ani z alternatívneho riešenia, aby služba fungovala. Banka zostáva vyvinúť aplikáciu, ktorá podporuje simultánny a bezchybný prístup.

V epizóde 12 najvýznamnejších udalostí Komunita„Jednou z najdôležitejších tém bola výmena iPadu alebo počítača za iPad. Dokonca som poznamenal, že Barba, náš audiovizuálny editor, sa vo svojej rutine dokázal držať tabletu. Tento týždeň vydal špeciálnu knihu, ktorá nám hovorí, ako rok pracuje s iPad Pro. Ostatné vás naučím …

iPad Pro

Organizácia novej témy v spoločnosti

Dať väčší význam a povzbudiť diskusie, ktoré členovia vytvorili KomunitaTémy správ z Tecnoblog Zvuk bude predvolene stlmený.

Prakticky domov Komunita Nezobrazí informačný kanál obsahu uverejneného na webovej stránke, ktorá prijala pripomienky. Tieto témy však stále nájdete na karte „Najlepšie“ alebo výberom možnosti „Tecnoblog".

Tento proces je reverzibilný, ak sa chcete vrátiť k starému štýlu, stačí navštíviť tému zmeny a pozrieť sa na príručku.