T├íto oprava v├ím umo┼ż┼łuje nakonfigurova┼ą automatick├ę uzamknutie syst├ęmu iOS pre jednotliv├ę aplik├ície

T├íto oprava v├ím umo┼ż┼łuje nakonfigurova┼ą automatick├ę uzamknutie syst├ęmu iOS pre jednotliv├ę aplik├ície 1

V┼íetky telef├│ny iPhone s├║ vybaven├ę funkciou ÔÇ×Auto LockÔÇť, ktor├í m├┤┼że pred─║┼żi┼ą ┼żivotnos┼ą bat├ęrie zariadenia jej automatick├Żm vypnut├şm po dlh┼íej dobe ne─Źinnosti. Automatick├ę uzamykanie m├┤┼że by┼ą u┼żito─Źn├ę, ale jeho pou┼żitie sa l├ş┼íi v z├ívislosti od aplik├ície a sp├┤sobu pou┼żitia. Na┼í┼ąastie m├┤┼żete nakonfigurova┼ą niektor├ę parametre automatick├ęho blokovania, napr├şklad ─Źasov├Ż limit alebo ho ├║plne zak├íza┼ą.

Aj ke─Ć tieto nastavenia m├┤┼żu by┼ą pekn├ę, jedna z vec├ş, ktor├í sa zd├í, ch├Żba, je to, ako nakonfigurova┼ą automatick├Ż z├ímok iOS na z├íklade aplik├ície. Mysl├şm si, ┼że je to jednoduch├Ż koncept, ktor├Ż by vyrie┼íil jednu z najd├┤le┼żitej┼í├şch prek├í┼żok pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov iPhone, a to je jeden z d├┤vodov, pre─Źo sa mi p├í─Źi tento koncept vylep┼íenia ├║tek z v├Ązenia s n├ízvom DoNotAutoLock13 od v├Żvoj├íra iOS, moyashi.

Ako ste u┼ż pravdepodobne asi uh├ídli, DoNotAutoLock13 umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom iOS 13 ┼ípecifikova┼ą na svojich zariadeniach konkr├ętne aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żu ob├şs┼ą nastavenie automatick├ęho z├ímku iOS. Niektor├ę aplik├ície, napr├şklad Mapy Google a Pok├ęmon GO, to teraz m├┤┼że urobi┼ą bez drobn├Żch opr├ív, preto┼że pou┼ż├şvatelia ich musia pou┼ż├şva┼ą po dlh├║ dobu bez interakcie s telef├│nom, ale to ist├ę sa net├Żka v┼íetk├Żch aplik├íci├ş, dokonca aj t├Żch, ktor├ę zvy─Źajne pou┼ż├şvate.

Po in┼ítal├ícii aplik├ície DoNotAutoLock13 v aplik├ícii Nastavenia n├íjdete okno vyhraden├Żch preferenci├ş, v ktorom m├┤┼żete nakonfigurova┼ą nastavenia automatick├ęho z├ímku telef├│nu v z├ívislosti od aplik├ície:

T├íto oprava v├ím umo┼ż┼łuje nakonfigurova┼ą automatick├ę uzamknutie syst├ęmu iOS pre jednotliv├ę aplik├ície 2

Tu m├┤┼żete:

 • Povolenie alebo zak├ízanie ├║prav na po┼żiadanie
 • Povo─żte aplik├ície, ktor├ę chcete ignorova┼ą predvolen├ę nastavenie automatick├ęho uzamknutia syst├ęmu iOS
 • Aplik├ície, ktor├ę e┼íte neboli aktivovan├ę, sa bud├║ na─Ćalej riadi┼ą predvolen├Żm nastaven├şm automatick├ęho uzamknutia syst├ęmu iOS, tak┼że ak nechcete, aby sa iPhone zaspal, nechcete neust├íle dot├Żka┼ą obrazovky, budete chcie┼ą aktivova┼ą aplik├ície, ktor├ę pl├ínujete pou┼ż├şva┼ą na dlh├║ dobu.

  Je to ├║┼żasn├ę Apple neposkytlo tak├ęto rie┼íenie okam┼żite az tohto d├┤vodu nem├┤┼żeme odporu─Źi┼ą dostato─Źn├║ n├íplas┼ą. Je k dispoz├şcii na stiahnutie zadarmo z ├║lo┼żiska moyashi prostredn├şctvom v├í┼ího ob─ż├║ben├ęho spr├ívcu bal├şkov a podporuje zariadenia iOS 13 s jailbroken.

  Ak u┼ż nepou┼ż├şvate ├║lo┼żisko moyashi, m├┤┼żete ich prida┼ą do svojho ob─ż├║ben├ęho ├║lo┼żiska pomocou nasleduj├║cej adresy URL:

  http://hitoriblog.com/apt/

  ─îo si mysl├şte o schopnosti konfigurova┼ą automatick├ę blokovanie na z├íklade aplik├ície? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii ni┼ż┼íie.