Táto oprava umiestni počet skladieb na začiatok každého zoznamu skladieb Spotify

Táto oprava umiestni počet skladieb na začiatok každého zoznamu skladieb Spotify 1

Spotify je jednou z mojich obľúbených aplikácií na streamovanie médií – možno dokonca viac ako Apple je vlasť Apple Hudobná platforma. Jedna vec, na ktorej som vždy pracoval, je, že rozhranie zoznamu skladieb neukazuje ani počet skladieb, ktoré ste doň pridali.

Našťastie teraz existuje riešenie tohto problému s novo vydanou bezplatnou opravou útek z väzenia SpotifyPlaylistNumberOfSongs od vývojára iOS Aleksilassil.

Príklad snímania obrazovky uvedený vyššie ukazuje, ako SpotifyPlaylistNumberOfSongs vyzerá, keď je nainštalovaný. Ako vidíte sami, úprava pridá počet skladieb v konkrétnom zozname skladieb napravo od celkového trvania všetkých skladieb v konkrétnom zozname skladieb Spotify. Krátke, milé a do tej miery, ako sa nám to páči.

Vzhľadom na to, že to používatelia Spotify boli veľmi vyhľadávanou funkciou, je ťažké pochopiť, prečo spoločnosť Spotify túto funkciu neintegrovala do svojej aplikácie. Našťastie vydanie tejto opravy účinne znamená, že používatelia už nebudú musieť trpieť bez tejto funkcie – pokiaľ budú mať samozrejme k dispozícii telefón na útek z väzenia.

Možno nie je prekvapujúce, že zmena tak jednoduchá ako SpotifyPlaylistNumberOfSongs neprichádza so žiadnymi konfiguračnými možnosťami a, úprimne povedané, nepotrebuje žiadne.

Ak chcete vyskúšať SpotifyPlaylistNumberOfSongs, môžete si bezplatne stiahnuť opravu z úložiska Aleksilassili prostredníctvom svojho preferovaného správcu balíkov. Aktualizácia podporuje zariadenia iOS 13 odomknuté pomocou aplikácie Spotify a nainštalované na nich, je otvoreným zdrojom na vývojárskej webovej stránke GitHub. Táto oprava nie je určená na žiadne iné použitie ako Spotify a ako také nebude mať žiadny vplyv na iné aplikácie na prehrávanie médií.

Ak už nepoužívate úložisko Aleksilassil, môžete ho pridať do zvoleného správcu balíkov prostredníctvom nasledujúcej adresy URL:

https://aleksilassila.github.io/repo/

Plánujete nainštalovať SpotifyPlaylistNumberOfSongs? Dajte nám vedieť prečo alebo prečo nie v sekcii s komentármi nižšie.