T├íto oprava pren├í┼ía konverz├ície z iOS 14 na pripnut├ę zariadenia iOS 13

T├íto oprava pren├í┼ía konverz├ície z iOS 14 na pripnut├ę zariadenia iOS 13 1

Jednou z mojich nov├Żch ob─ż├║ben├Żch funkci├ş, ktor├í bude dodan├í s nasleduj├║cou aktualiz├íciou syst├ęmu iOS 14, je schopnos┼ą pripn├║┼ą va┼íe ob─ż├║ben├ę konverz├ície do hornej ─Źasti aplik├ície Spr├ívy, aby sa r├Żchlej┼íie zozn├ímili. Ale ak m├íte upadaj├║ce v├Ązenie na iOS 13, mo┼żno sa budete zdr├íha┼ą aktualizova┼ą t├║to nov├║ funkciu.

Na┼í┼ąastie jailbreakers nezostan├║ pozadu, ke─Ć sa spust├ş iOS 14, preto┼że sa vol├í novo vydan├í oprava v├Ązenia PinHeads (iOS 13) Ahmad, v├Żvoj├ír iOS, predstavuje konverz├ície v ┼ít├Żle iOS 14 v aplik├ícii Spr├ívy na iOS 13.

Met├│da korekcie je pomerne jednoduch├í. Ako je uveden├ę v pr├şkladoch sn├şmok vy┼í┼íie, pripnut├ę konverz├ície sa zobrazuj├║ v hornej ─Źasti zoznamu konverz├íci├ş ako profilov├ę obr├ízky, ktor├ę symbolizuj├║ kontakt, s ktor├Żm sa zhov├írate. Rovnako ako v pr├şpade syst├ęmu iOS 14 je prip├şnanie konverz├íci├ş rovnako jednoduch├ę ako potiahnutie prstom doprava po─Źas konkr├ętnej konverz├ície a klepnutie na ┼żlt├ę tla─Źidlo pripnutia.

Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że po─Źet pevn├Żch konverz├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żete vies┼ą, nie je nijako obmedzen├Ż. Konverz├íciu m├┤┼żete kedyko─żvek ─żahko uvo─żni┼ą aj pr├şstupom do skrytej kontextovej ponuky – t├íto kontextov├í ponuka obsahuje aj skratku na otvorenie konverz├ície.

Pokia─ż je to mo┼żn├ę, program├ítor pracuje na aktualiz├ícii opravy, ktor├í zv├Ż┼íi schopnos┼ą telefonova┼ą kontaktom z pripnutej li┼íty a umo┼żn├ş pou┼ż├şvate─żom pripn├║┼ą konverz├íciu konverz├ície namiesto toho, aby obmedzovala pou┼ż├şvate─żov na prip├şnanie konverz├íci├ş zo zoznamu vl├íkien. Nie je v┼íak zn├íme, kedy by mohla by┼ą t├íto aktualiz├ícia vydan├í.

─Żudia, ktor├ş maj├║ z├íujem vysk├║┼ía┼ą PinHeads (iOS 13), si m├┤┼żu k├║pi┼ą upgrade za $1.49 z ├║lo┼żiska Dynastic Repo prostredn├şctvom preferovan├ęho spr├ívcu bal├şkov. T├íto aktualiz├ícia podporuje ├║tek z v├Ązenia pre zariadenia so syst├ęmom iOS 13.

Pozn├ímka: Kr├ítko po vytvoren├ş tejto piesne bola v ├║lo┼żisku Twickd vydan├í nov├í z├íplata ├║tek z v├Ązenia s n├ízvom Caim od v├Żvoj├íra iOS nicho1asdev, ktor├í zaviedla takmer rovnak├║ funk─Źnos┼ą v po┼íkoden├Żch zariadeniach iOS 13 za mierne ni┼ż┼íiu cenu1.29.

Pou┼żijete ├║tek z v├Ązenia, aby ste si u┼żili konverz├ície pripnut├ę k spr├ívam na iOS 13 pred vydan├şm iOS 14 tento rok na jese┼ł? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii ni┼ż┼íie.