T├íto oprava pon├║ka pr├şjemn├ę zotavenie pre iPhone

T├íto oprava pon├║ka pr├şjemn├ę zotavenie pre iPhone 1

Aplik├ícia Telef├│n, predin┼ítalovan├í na ka┼żdom telef├│ne iPhone v tov├írni, m├í jednoduch├║ kostru a jednoduch├Ż dizajn, ktor├Ż jednoducho funguje. Vzh─żadom na svoju osved─Źen├║ a skuto─Źn├║ poves┼ą sa aplik├ícia Telef├│n v priebehu rokov pr├şli┼í nezmenila a niektor├ş dokonca tvrdia, ┼że je trochu zastaran├í.

Ak m├íte zlomen├ę v├Ązenie, dobr├í spr├íva je, ┼że sa u┼ż nemus├şte uspokojova┼ą s nudnou aplik├íciou pre telef├│n. Ned├ívno vydan├í bezplatn├í oprava ├║tek z v├Ązenia Bongwater V├Żvoj├ír IOS qwertyuiop1379 o┼żiv├ş aplik├íciu Telef├│n zaveden├şm ve─żmi ┼żiaduceho konceptu prepracovania aplik├ície Telef├│n.

Vo vy┼í┼íie uveden├Żch pr├şkladoch sn├şmok obrazovky uvid├şte, ┼że prepracovanie aplik├ície Telef├│n, ktor├║ priniesol Bongwater na st├┤l, je nudn├ę.

Aktualiz├ícia zav├ídza aktualizovan├ę telef├│nne kontakty a rozhranie do aplik├ície Telef├│n a umo┼ż┼łuje pripn├║┼ą najmenej tri ob─ż├║ben├ę kontakty do hornej ─Źasti aplik├ície, aby ste k nim mali r├Żchlej┼í├ş pr├şstup. Mo┼żno je najd├┤le┼żitej┼íie, ┼że z├íplata zobrazuje tla─Źidl├í mo┼żnost├ş kontaktu ved─ża ka┼żd├ęho kontaktu spolu s fotografiou, ─Źo u─żah─Źuje kontakt s niek├Żm ako kedyko─żvek predt├Żm.

Pokia─ż ide o koncepciu, na ktorej je zalo┼żen├í spolo─Źnos┼ą Bongwater, t├íto p├┤┼żi─Źka patr├ş k ve─żmi privilegovan├ęmu / r / ├║tek z v├Ązenia, ktor├Ż bol prv├Żkr├ít zdie─żan├Ż pou┼ż├şvate─żom Reddit n4di.

Bongwater nem├í ┼żiadne mo┼żnosti konfigur├ície, preto┼że pr├íve in┼ítal├ícia opravy sta─Ź├ş na zv├Ż┼íenie pohodlia pri pou┼ż├şvan├ş aplik├ície Telef├│n.

V ─Źase p├şsania tohto textu nebola spolo─Źnos┼ą Bongwater hosten├í v ├║lo┼żisku, ale prostredn├şctvom odkazu na stiahnutie v t├ęme vl├íkno / r / ├║tek z v├Ązenia prostredn├şctvom odkazu na stiahnutie v ot├ízke / r / ├║tek z v├Ązenia, ktor├ę sa d├í nain┼ítalova┼ą cez Filz. Pou┼ż├şvanie Bongwater nevy┼żaduje ┼żiadne ─Ćal┼íie z├ívislosti a z├íplata podporuje zariadenia iOS 13 s jailbroken.

─îo si mysl├şte o vylep┼íenej telef├│nnej aplik├ícii spolo─Źnosti Bongwater? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii ni┼ż┼íie.