Táto aktualizácia vylepšuje fotoaparát Samsung Galaxy A80

Samsung Galaxy Telef├│n A80 je jedn├Żm z najlep┼í├şch telef├│nov, ktor├ę si v s├║─Źasnosti m├┤┼żete k├║pi┼ą, a je nepochybne jedn├Żm z najorigin├ílnej┼í├şch. Samsung Galaxy Fotoapar├ít A80 pracuje s rotuj├║cim fotoapar├ítom, ktor├Ż umo┼ż┼łuje kvalitn├ę autoportr├ęty a ve─żmi ostr├ę fotografie. Spolo─Źnos┼ą Samsung teraz aktualizovala fotoapar├ít Samsung Galaxy A80

Telef├│ny Samsung s├║ prvotriednou strednou triedou, ktor├í v├ís n├║ti ┼żiarli┼ą v hornej ─Źasti katal├│gu. Okrem toho, syst├ęm Fotoapar├ít je jedine─Źn├Ż a umo┼ż┼łuje v├ím vlastni┼ą ve─żkolep├Ż mobiln├Ż telef├│n s tromi kamerami, ktor├ę m├┤┼żu kedyko─żvek fungova┼ą ako zadn├í alebo predn├í kamera.

Samsung Galaxy A80

Fotoapar├ít Samsung Galaxy A80 m├í 48 megapixlov├Ż sn├şma─Ź s clonovou clonou 2,0 v kombin├ícii s ultra ┼íirokouhl├Żm sn├şma─Źom 8 megapixlov├Ż fotoapar├ít s f / 2,2 a tret├ş sn├şma─Ź 3D TOF na zv├Ż┼íenie h─║bky. V hlavnej a prednej ─Źasti pripojte modul kamery mobiln├ęho telef├│nu. Ale teraz je to lep┼íie V─Ćaka aktualiz├ícii od spolo─Źnosti Samsung.

Spolo─Źnos┼ą Samsung vydala aktualiz├íciu pre spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy A80, kde prid├íte funkcie automatick├ę zaostrovanie prednej kamery, In├Żmi slovami, spolo─Źnos┼ą chce presne rovnak├║ kvalitu, ke─Ć ju pou┼ż├şva ako predn├║ a zadn├║ kameru. Automatick├ę zaostrenie je teraz tie┼ż pre selfie.

Ak e┼íte nem├íte Samsung Galaxy Telef├│n A80 je dobr├Żm d├┤vodom na v├Żber jedn├ęho z najpopul├írnej┼í├şch telef├│nov v tomto roku a je k dispoz├şcii v telef├│ne za menej ako 700 EUR.

Táto aktualizácia vylepšuje fotoaparát Samsung Galaxy A80 1

aktualizova┼ą

Ke─Ć sa kolegovia Movilzona spoja, pre v┼íetk├Żch mobiln├Żch pou┼ż├şvate─żov sa vyd├íva aktualiz├ícia softv├ęru ─Ź├şslo A805FXXU2ASG7. okrem toho automatick├ę zaostrenie pre selfie Zah┼Ľ┼ła aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch vylep┼íen├ş, napr├şklad v├Ą─Ź┼íiu stabilitu fotoapar├ítu alebo bezpe─Źnostn├ę z├íplaty za j├║l.

Aktualiz├ícia v├í┼żi okolo 413 megabajtov a prostredn├şctvom OTA za─Ź├şna oslovova┼ą v┼íetky telef├│ny. Ak nepri┼íla, spolo─Źnos┼ą Samsung je vzdialen├í len p├ír dn├ş alebo t├Ż┼żd┼łov. Galaxy A80 Ak chcete skontrolova┼ą, ─Źi je k dispoz├şcii, jednoducho ho nav┼ít├şvte Konfigur├ícia> Aktualiz├ícia syst├ęmu. V opa─Źnom pr├şpade dostanete upozornenie po stiahnut├ş a in┼ítal├ícii pre va┼íe pote┼íenie.

V takom pr├şpade si v┼żdy stiahnite aktualiz├íciu pripojenie k sieti Wi-Fi neunavova┼ą r├Żchlos┼ą va┼íich ├║dajov. A m├í dostatok bat├ęrie na dokon─Źenie cel├ęho procesu.

Táto aktualizácia vylepšuje fotoaparát Samsung Galaxy A80 2