Táto $8 Power Bank má Vstavaný Blesk Kábel [Was $17]

Táto $8 Power Bank má Vstavaný Blesk Kábel [Was $17] 1

Tu je vaša šanca vybrať až zbrusu nový 6000mAh power banky, so zabudovaným Lightning kábel len za $8.

Chytiť EasyAcc je 6000mAh Power Bank s Vstavaný Blesk Kábel Len za $8 Dnes

S výkonom banky v okolí je obrovské požehnanie v týchto dňoch. Len pripojte váš telefón alebo tablet v a ste pripravení na kolo s dvoma váš prístroj vo vrecku. Ale to všetko sa stáva zbytočné, ak nemáte potrebné kábel na nabíjanie telefónu alebo tabletu. Našťastie, ak máte iPhone alebo iPad používateľovi, potom dnešnej dohodu o 6000mAh power bank bude apelovať na vás najviac.

Dôvod, prečo hovorím, že je, pretože moc banky na predaj má vstavaný Blesk kábel, ktorý môžete jednoducho uskladniť preč v nabíjačke sama, keď ju nepotrebujete. Ale to je ešte lepšie, okrem toho, Lightning kábel s vami po všetky časy, nie je USB-port v tejto power bank, ktorá vám umožní nabíjať až čokoľvek. Takže ak máte potrebné priateľ okolo len s USB kábel, jednoducho ju pripojte a budete poháňajúc ich až príliš.

Táto $8 Power Bank má Vstavaný Blesk Kábel [Was $17] 2

S 6000mAh kapacity môžete šťavy si iPhone plne a väčšina vášho iPad, ak si to želajú. Vďaka, že 6000mAh kapacity, power bank je veľmi prenosné a budete ľahko skĺznuť do každého vrecka ste mohli mať na vás.

EasyAcc sa domnieva, že vstavaný blesk bude čerešničkou na torte, a tak išli dopredu a dodal, že aj v power bank. Viete, na časy, keď si chcete rýchlo pozrieť na niečo, čo v tme.

Ak nie ste investovali do sveta prenosné nabíjačky, potom je to veľmi pekné miesto, kde začať, najmä ak ste iOS používateľov. S vstavaným-in Lightning kábel, môžete si byť nabíjania až v okamihu, niečo, čo mnoho ďalších možností nemôže ani pochváľte sa svojím. Len nezabudnite zadať špeciálny kód na zľavu pri pokladni s cieľom znížiť jeho cenu len $8. Ponáhľaj sa, ako skladom je veľmi obmedzená.

Kúpiť EasyAcc Power Bank 6000mAh Prenosná Nabíjačka s vstavaným Bleskom USB Kábel – Bol $17, teraz len za $8 pomocou kód na zľavu 82C2PUXH

Uistite sa, že ste vyskúšať nasledujúce aj:

Odoslať