Tapety Oppo Find X2 Pro | Stiahnuť ▼

Tu sú všetky tapety Oppo Find X2 Pro k dispozícii na stiahnutie vo vysokom pôvodnom rozlíšení. Spoločnosť Oppo nedávno predstavila svoju ďalšiu zostavu Find X, novú verziu Find X2 a Find X2 Pro. Balíčky s prvotriednym hardvérom znamenajú pre nové zariadenia veľa. Find X2 Pro poskytuje ostrý displej s rozlíšením 3168 x 1440 a má obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Aby sa zdôraznil displej, Oppo zabalil do niekoľkých úžasných tapiet Find X2 Pro, ktoré sú všetky k dispozícii vopred.

Spoločnosť Oppo v posledných rokoch čerpala skvelý hardvér. So zameraním na celkový priestor Android má čo ponúknuť v každej cenovej kategórii. Pokiaľ ide o tradičný vlajkový telefón, značka má svoju sériu Find X. Nové zariadenie Find X2 Pro prichádza so štandardným úložiskom 512 GB, procesorom Snapdragon 865 a tiež 12 GB pamäte RAM.

Tapety Oppo Find X2

Spoločnosť Oppo je vybavená funkciou Find X2 Pro s otvorom pre dierovanie, čo znamená, že predná selfie kamera je integrovaná do displeja ako výrez. Vďaka tomu sú niektoré veľmi tenké rámy a veľmi vysoký pomer zobrazenia k telu. Keď už hovoríme o displeji, panel má obrovské rozlíšenie 1440 x 3168 – takmer 4 000! Všetky tapety, ktoré máme, sú v tomto natívnom rozlíšení, vďaka čomu sú ideálne pre všetky zariadenia, ako sú telefóny, televízory, monitory a ďalšie.

Tapety majú rôzne vzory a rôzne farebné schémy. Tam sú niektoré veľkolepé fotografie zahrnuté spolu s digitálnym umením a vzory.

Stiahnite si tapety Oppo Find X2 Pro

Aby sme to uľahčili, archivovali sme všetky pozadie do jediného zipsu, ktorý je možné ľahko stiahnuť a extrahovať. Ak sa chystáte prehľadať tapety alebo si ich stiahnuť jednotlivo, pripojili sme tiež celú galériu.

Použite tento odkaz na stiahnutie oficiálneho pozadia Find X2 Pro:

Stiahnite si Nájsť tapety X2 Pro

Jednotlivé pozadia si môžete jednotlivo stiahnuť z galérie tapiet Find X2 Pro nižšie:

Stačí klepnúť na tapetu, ktorá sa vám páči, uložiť ju ako obrázok a je dobré ísť!

Pre viac tapiet a kolekcií, ako je tento, môžete navštíviť naše úložisko tapiet – pravidelne sa aktualizujeme!

Príspevok Oppo Find X2 Pro Wallpapery | Stiahnutie sa objavilo ako prvé v tíme Android.

Tapety Oppo Find X2 Pro | Stiahnuť ▼ 16