Tapety na plochu Xiaomi Mi 10 Pro – Stiahnite si teraz

Tu je k dispozícii na stiahnutie kompletná kolekcia tapiet Xiaomi Mi 10 Pro. Xiaomi predstavil Mi 10 Pro len o deň späť a našťastie máme všetky oficiálne zázemia z telefónu k dispozícii na stiahnutie. Nový model Mi 10 Pro má na zadnej strane štvorpásmový fotoaparát, ktorý obsahuje snímač 108MP spolu s predným zakriveným displejom. Telefón tiež prichádza s procesorom Snapdragon 865 a podporou 5G.

S každým novým vydaním telefónu vždy vidíme balenie značiek v pozadí, ktoré je jedinečné pre samotný telefón. Pre model Mi 10 Pro je tento scenár takmer rovnaký, pretože obsahuje širokú škálu tapiet s vysokým rozlíšením, ktoré najlepšie ukazujú kvalitu predného displeja. Môžete si stiahnuť všetky alebo dokonca jednotlivé tapety Mi 10 Pro zpredu a potom ich aplikovať na aktuálne zariadenie.

V počte je spolu 14 jedinečný Mi 10 Pro pozadia, z ktorých všetky majú rozlíšenie 1080 x 2340, Niektoré tapety využívajú predný fotoaparát s otvorom na dierovanie, zatiaľ čo iné ho skrývajú na čiernom pozadí.

Ak máte predný dierovač s otvorom pre prednú kameru, ktorý má fotoaparát na pravej strane, môžete jednoducho horizontálne preklopiť tapety a dosiahnuť rovnaký efekt.

Stiahnite si tapety Xiaomi Mi 10 Pro

Ak chcete stiahnuť všetky pozadia Mi 10 Pro ako kompletnú kolekciu, spojili sme ich do jedného súboru ZIP, ktorý si môžete stiahnuť. Pre tých, ktorí chcú prvý pohľad na celú kolekciu alebo si len stiahnuť vybrané, máme pred sebou kompletnú galériu.

Tu sú všetky pozadia Mi 10 Pro spojené do jedného archívu ZIP:

Ak si chcete prezrieť všetky návrhy alebo stiahnuť jednotlivé pozadia Mi 10 Pro, pozrite si celú galériu nižšie.