Tangi, nová aplikácia Google, v ktorej môžete zdieľať svoje výtvory …

google area 120 spustí tangi

Ak existuje spoločnosť, ktorá dáva všetko, je to Google, a to bez zapojenia Alphabetu, jej materskej spoločnosti. The Mountain Viewers skočí na akúkoľvek myšlienku, ktorá im napadne, a majú stovky experimentálnych projektov, ktoré nikdy neuzrú svetlo sveta.

Raz za čas však niektorý z vývojových tímov spoločnosti príde s fascinujúcim nápadom a uvedie ho na trh. Práve to sa stalo s divíziou Google Area 120, pretože práve predstavili Tangi, aplikácia, ktorej chce konkurovať Pinterest, ale veľmi inteligentným spôsobom.

Tangi chce, aby ste do minúty ukázali všetky veci, ktoré doma vytvoríte, ako napr Pinterest, Ale lepšie

tangi sociálna sieť, ktorá kopíruje na pinterest, aby ukázala vaše výtvory, ale vo videách

Podľa vývojového tímu názov Tangi pochádza z kombinácie „TeAch And GIve“ (v španielčine dávaj a vyučuj) a slova „TANGIble“. Tiež, ako s Pinterest, jeho hlavné zameranie je na DIY vytváranie obsahu a nápady na uverejňovanie príspevkov.

Vaše cieľové publikum ukazuje na všetky tie kreatívne mysle, ktoré robia zázraky tým, že svoje nápady pretavujú do skutočného života. A že okrem toho sú to ľudia, ktorí žijú podľa filozofie „urob si sám“, hlavne vo veciach do domácnosti, kuchyne a módy.

Jeho podobnosť s Pinterest je to viac ako evidentné, ale Tangi ponúka krátke videá kratšie ako minútu. Okrem toho vám tiež umožňuje otvárať príspevky a pridávať komentáre, ako aj zobrazovať úplný popis toho, čo sa vo videu deje. V skutočnosti tiež trochu kradne TikTok a jeho krátke videá.

O rozhraní, Tangi má hlavnú obrazovku, ktorá sa veľmi podobá na Pinterest, alebo na kartu prehliadania v Instagram. V ňom nájdete najzaujímavejší obsah podľa svojho vkusu, ale samostatne budete mať sériu záložiek rozdelených na: „Umenie“, „Krása“, „Kuchyňa“, „DIY“, „Dekorácia“ a „Životný štýl“.

Tiež Tangi má kolotoč, v ktorom máte prístup k novým profilom navrhnuté algoritmom na základe obsahu, ktorý sa vám najviac páči. A samozrejme, Tangi má aj klasické tlačidlá „Páči sa mi to“ a zdieľanie, ako takmer všetky dnešné sociálne siete.

Tangi vám umožňuje znova vytvoriť publikácie, ktoré vidíte, a zdieľať ich s inými používateľmi

Na Tangi je niečo zvláštne, že zážitok z kopírovania obsahu posúva na inú úroveň. Vďaka tlačidlu „Skúste to!“, Ktoré nájdete v každej publikácii, s ostatnými používateľmi môžete zdieľať svoju vlastnú verziu toho, čo ste práve videli.

Je to niečo podobné, ako to robia používatelia dnes Twitter alebo Facebook pri odpovedi na príspevok nahraním vlastných videí a fotografií. V Tangi by však vec zašla ďalej. Všetky publikácie, ktoré „testujete“, sa zobrazia vo vašom profile. Medzitým, ak do svojho účtu nahráte obsah a niekto iný ho skopíruje, zobrazí sa tiež v profile.

Podľa toho, čo vidíme, úroveň interakcie medzi používateľmi bude obrovská v rámci Tangi, ak sa jej to podarí uchytiť. Aplikácia je teraz k dispozícii ako vo webovej verzii, tak aj v mobilných verziách pre Android a iOS. Tangi si môžete stiahnuť priamo z Obchodu Play a App Store, ale na získanie prístupu sa musíte zaregistrovať do zoznamu čakateľov.

Rýchle videá Tangi

Tangi, nová aplikácia Google, v ktorej môžete zdieľať svoje výtvory ... 1

Aplikácia sa v obchode nenašla. 🙁

Každopádne, Tangi sa nám zdá byť fantastickým nápadom, ktorý vedel využite to najlepšie z rôznych sociálnych sietí a spojte to na novej platforme. Budeme tomu musieť dať čas, aby sme zistili, či sa to podarí, ale odteraz to v nás zanechá zamyslenie, a to je, že krátke videá sú módou súčasnosti a ak nám neveríte, opýtajte sa TikTok alebo Quibi.