Tam, kde prich├ídzaj├║ v┼íetky zipsov├ę l├şnie Fortnite sez├│na 8

D├íme v├ím vedie┼ą, kam smeruj├║ v┼íetky zipsov├ę l├şnie Fortnite sez├│na 8, Zipline v Fortnite Poskytuj├║ hr├í─Źom vynikaj├║ce mo┼żnosti mobility a umo┼ż┼łuj├║ im pri prechode po mape uklada┼ą nejak├ę vybavenie.

Tam, kde prich├ídzaj├║ v┼íetky zipsov├ę l├şnie Fortnite sez├│na 8

Hoci Ziplines nie je posledn├Żm pr├şrastkom do Fortnite, je st├íle dos┼ą nov├ę, ┼że hr├í─Źi nepoznaj├║ v┼íetky miesta. Niekedy m├┤┼że by┼ą na v├Żzvu potrebn├í linka na zips, tak┼że pre hr├í─Źov m├┤┼że by┼ą d├┤le┼żit├ę vedie┼ą, kde sa plodia.

S najnov┼í├şmi aktualiz├íciami maj├║ hr├í─Źi teraz k dispoz├şcii gomb├şk na in┼ítal├íciu tla─Źidla, ─Źo znamen├í, ┼że ├║mrtia pri zr├í┼żkach sa zastavili. Zipsov├í l├şnia sa in┼ítaluje jednoduch├Żm skokom a vytvoren├şm mnoh├Żch chaotick├Żch z├í┼żitkov.Tam, kde prich├ídzaj├║ v┼íetky zipsov├ę l├şnie Fortnite sez├│na 8 3"width =" 1082 "height =" 1079

V─Ćaka LootLake.info

Mapa hore, z LootLake.info, zobrazuje v┼íetky miesta, kde hr├í─Źi m├┤┼żu n├íjs┼ą zipl├şnu.

Ako vid├şte, l├şnia zipsu m├í tendenciu sa objavova┼ą v bl├şzkosti rohu mapy a nie v strede. Mnoho vysok├Żch horsk├Żch vrcholov pon├║ka zipl├şny ako sp├┤sob, ako sa dosta┼ą hore a dolu z h├┤r, tak┼że hr├í─Źi si m├┤┼żu hne─Ć potom ulo┼żi┼ą svoj v├Żstroj, aby ho mohli pou┼ż├şva┼ą.

(Celkom: 0 priemerná: 0/ /5)