Taliani sa ob├ívaj├║, ┼że v pam├Ąti smartf├│nov d├┤jde nedostatok pam├Ąte

Western Digital uskuto─Źnil ┼ít├║diu, ktor├í sk├║mala spr├ívanie a interakcie Eur├│panov s digit├ílnym obsahom, ─Ź├şm potvrdila, ┼że vn├║torn├í pam├Ą┼ą mobiln├Żch zariaden├ş je pre na┼íich krajanov skuto─Źnou no─Źnou morou. Pod─ża ┼ít├║die asi tretina talianskej popul├ície (33%) v smartf├│ne vy─Źerp├í ka┼żd├Ż mesiac priestor a 46% je v tejto situ├ícii najmenej ka┼żd├ę tri mesiace.Western Digital┼át├║dia spolo─Źnosti Western Digital Corporation v spolupr├íci so spolo─Źnos┼ąou YouGov Plc je zalo┼żen├í na vzorke spolo─Źnosti 10,30 dospel├Żch spotrebite─żov v Taliansku a uskuto─Źnili sa prostredn├şctvom prieskumov online medzi 29. Janu├írom a 2007 5 Prieskum z febru├íra 2018 ukazuje, ┼że polovica Talianov (50%) ─żutuje, ┼że musia odstr├íni┼ą d├┤le┼żit├ę fotografie alebo vide├í z d├┤le┼żit├Żch okamihov, aby uvo─żnili miesto na svojom smartf├│ne, a medzi nimi 25% uprednost┼łuje vymazanie vlastnej fotografie namiesto obetovania toho, ─Źo robi┼ą. bl├şzkych alebo dom├ícich mil├í─Źikov. Zd├í sa, ┼że na┼íi krajania sa zdr├íhaj├║ pravidelne z├ílohova┼ą svoje zariadenia a n├║tia sa maza┼ą s├║bory a d├íta najmenej raz mesa─Źne (70%), aby z├şskali viac ├║lo┼żn├ęho priestoru, zatia─ż ─Źo v├Ą─Ź┼íina opakuj├║cich sa p├íchate─żov najmenej raz t├Ż┼żdenne (36% ) ┼át├║dia sa t├Żkala aj bezpe─Źnostn├ęho aspektu. V skuto─Źnosti 55% respondentov uviedlo, ┼że s├║ znepokojen├ş a ve─żmi znepokojen├ş t├Żm, ┼że s├║bory a ├║daje ulo┼żen├ę v nich smartphones m├┤┼żu by┼ą ukradnut├ę alebo straten├ę v d├┤sledku zlyhania zariadenia.

42% z nich tvrd├ş, ┼że stratili d├┤le┼żit├ę fotografie alebo vide├í pr├íve preto, ┼że sa nez├ílohovali; iba 26% Talianov ich v┼íak pravidelne z├ílohuje smartphones aspo┼ł raz t├Ż┼żdenne a 11% nikdy z├ílohuje va┼íe s├║bory a vylu─Źuje automatick├ę z├ílohovanie a synchroniz├íciu ├║dajov.

ÔÇ×─îasto je ┼ąa┼żk├ę pochopi┼ą, ┼że z├ílohovanie je najjednoduch┼í├şm a najbezpe─Źnej┼í├şm sp├┤sobom prenosu a archivovania d├┤le┼żit├Żch fotografi├ş, vide├ş, ├║dajov a dokumentov bez toho, aby ste ich museli vymaz├íva┼ą. Sta─Ź├ş sa pripoji┼ą k ak├ęmuko─żvek zariadeniu alebo cez Wi-Fi; Z├ílohovan├şm na dia─żku m├┤┼żete uklada┼ą svoje s├║bory a chr├íni┼ą ich bez oh─żadu na to, ─Źo sa stane s na┼í├şm smartf├│nom. Preto spolo─Źnos┼ą Western Digital Corporation spolu so zna─Źkami WD a SanDisk neust├íle pracuje na tom, aby z├íkazn├şkom pon├║kala najinovat├şvnej┼íie, najr├Żchlej┼íie a najjednoduch┼íie pou┼żite─żn├ę z├ílo┼żn├ę rie┼íenia a n├ístroje podporuj├║ce prenos st├íle v├Ą─Ź┼íieho mno┼żstva ├║dajov zo zariadenia. druh├í, uchov├ívaj├║ca va┼íe spomienky digit├ílne bezpe─Źn├ę na bezpe─Źnom mieste, komentovala Luca Marazzi, n├írodn├í mana┼ż├ęrka spolo─Źnosti WD a SanDisk Italia.