Takže si môžete nainštalovať WhatsApp Plus na váš iPhone

Nainštalujte WhatsApp Plus iPhone

WhatsApp Plus je čoraz populárnejšia aplikácia. Ale napriek tomu, Hoci sa zdá, že WhatsApp Plus je orientovaný na mobily s Androidom, dá sa nainštalovať aj na iPhone. V každom prípade by ste mali vedieť, že proces inštalácie WhatsApp Plus na váš iPhone môže byť trochu komplikovaný.

Ak si chcete na svoj iPhone nainštalovať WhatsApp Plus, určite už viete, že táto aplikácia je vylepšená a neoficiálna verzia WhatsApp. WhatsApp Plus vám v skutočnosti umožňuje zálohovanie do cloudu a má viacero skvelých funkcií. Okrem toho má táto aplikácia stále viac funkcií a to sú všetky novinky WhatsApp Plus.

Ako nainštalovať WhatsApp Plus na iPhone

Ak si chcete nainštalovať WhatsApp Plus na iOS, prvá vec, ktorú by ste mali vedieť, je to musíte urobiť útek z väzenia iPhone, na ktorý chcete aplikáciu nainštalovať. Majte na pamäti, že útek z väzenia vám umožní mať väčšiu kontrolu nad vaším zariadením. Tiež, ak útek z väzenia na svojom iPhone, môžete si nainštalovať aplikácie mimo App Store. Zvážte, že existuje viacero aplikácií, ktoré nie sú v App Store a WhatsApp Plus je jednou z nich.

Stiahnite si WhatsApp Plus iPhone

Útek z väzenia na iPhone je komplikovaný a riskantný proces. Tu však vysvetľujeme, ako útek z väzenia na vašom iPhone s iOS 13.5 vďaka Unc0ver. Hoci ak máte zariadenie so systémom Android, môžete tiež útek z väzenia na svojom iPhone z koreňového systému Android.

Po úteku z väzenia na vašom iPhone musíte si nainštalovať Cydia, čo je obchod s aplikáciami, z ktorého si môžete stiahnuť WhatsApp Plus. Okrem toho si z Cydie môžete stiahnuť mnoho ďalších aplikácií, ktoré nie sú dostupné v App Store.

Pri inštalácii Cydie Stačí vyhľadať „WhatsApp +“ a stiahnuť si ho. Následne si musíte zaregistrovať svoje číslo ako v oficiálnej aplikácii WhatsApp, aby ste mohli začať používať túto neoficiálnu verziu.

Je dôležité, aby ste to zvážili Je možné, že oficiálna verzia WhatsApp vás natrvalo pozastaví, ak zistí, že používate WhatsApp Plus alebo iná neoficiálna verzia WhatsApp. V tomto zmysle by ste mali zvážiť, či je dobrý nápad nainštalovať WhatsApp Plus a riskovať, že vás WhatsApp natrvalo pozastaví, alebo použite túto neoficiálnu aplikáciu a užite si všetky jej funkcie.