Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Tak┼że si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą Google Chrome na Android TV

ako nain┼ítalova┼ą chrome na android tv

In Google Play Store Existuje ve─ża ve─żmi dobr├Żch prehliada─Źov Android TV, ale ┼żiadny z nich nie je Google Chrome. A je to, napodiv, Prehliada─Ź Google nem├í verziu pre Smart TVTak┼że bez oh─żadu na to, ako ┼ąa┼żko ho h─żad├íte, v obchode Android TV Play ho nen├íjdete. To v┼íak neznamen├í, ┼że si ho nem├┤┼żete nain┼ítalova┼ą do telev├şzora.

Na┼í┼ąastie, ako Android, Android TV umo┼ż┼łuje in┼ítal├íciu ─żubovo─żnej aplik├ície pomocou bal├şkov APK. Okrem toho existuj├║ aj ─Ćal┼íie triky, ktor├ę jednoduch├Żm sp├┤sobom umo┼ż┼łuj├║ in┼ítal├íciu prehliada─Źa Chrome na v├í┼í Android TV. Ak sa v├ím teda Chrome st├íle nepodarilo nain┼ítalova┼ą do telev├şzora, tu s├║ tri sp├┤soby, ako to urobi┼ą.

3 sp├┤soby in┼ítal├ície prehliada─Źa Google Chrome do zariadenia Android TV

chrome android tv rozhranie

Tu s├║ tri najlep┼íie sp├┤soby in┼ítal├ície prehliada─Źa Chrome na v├í┼í Android TV zoraden├ę v porad├ş od najjednoduch┼í├şch po naj┼ąa┼ż┼íie. Pozna─Ź si to, Aj ke─Ć je posledn├í met├│da ve─żmi ┼ąa┼żkop├ídna, je najefekt├şvnej┼íia zo v┼íetk├Żch. Ak v├ím teda prv├ę dve met├│dy nefungovali, prejdite rovno k tretej, ktor├í je spo─żahliv├í.

Nain┼ítalujte Google Chrome na Android TV pomocou hlasov├ęho pr├şkazu

nain┼ítalujte Chrome Android tv pomocou hlasov├ęho pr├şkazu

Niektor├ę inteligentn├ę telev├şzory so syst├ęmom Android TV v├ím umo┼ż┼łuj├║ nain┼ítalova┼ą Chrome jednoduch├Żm vysloven├şm nieko─żk├Żch slov, ako je toto:

 • Vezmite dia─żkov├ę ovl├ídanie svojho Android TV a stla─Źte tla─Źidlo tla─Źidlo mikrof├│nu alebo ten, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje hovori┼ą s Asistentom Google.
 • Ke─Ć Asistent Google po─Ź├║va, povedzte “Otvori┼ą Chrome” alebo “In┼ítalova┼ą Chrome”.
 • T├Żmto sp├┤sobom sa otvor├ş in┼ítala─Źn├í str├ínka prehliada─Źa Chrome, na ktor├║ budete musie┼ą klikn├║┼ą In┼ítal├ícia s dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm.
 • Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície budete musie┼ą prejs┼ą do prehliada─Źa Chrome Nastavenia> Aplik├ície> Chrome> Otvori┼ą.
 • Teraz v┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je postupujte pod─ża krokov zobrazen├Żch na obrazovke na konfigur├íciu prehliada─Źa Chrome a priradenie v├í┼ího ├║─Źtu Google.

Bohu┼żia─ż, t├íto jednoduch├í met├│da nefunguje so v┼íetk├Żmi telev├şzormi so syst├ęmom Android. Ak to pre v├ís nefungovalo, sk├║ste ─Ćal┼í├ş.

Nain┼ítalujte Google Chrome na Android TV z po─Ź├şta─Źa

nain┼ítalova┼ą Chrome Android tv s PC

─Äal┼í├şm sp├┤sobom, ako nain┼ítalova┼ą Chrome na Android TV, je to urobi┼ą z verzie Google Play Store pre po─Ź├şta─Źe. ako? Postupujte pod─ża t├Żchto krokov:

 • V prvom rade, aby t├íto met├│da fungovala, v├í┼í Android TV mus├ş by┼ą priraden├Ż k rovnak├ęmu ├║─Źtu Google, ktor├Ż otvor├şte na svojom po─Ź├şta─Źi.
 • Otvorte kartu Chrome v Google Play Store z po─Ź├şta─Źa.
 • zatla─Źte na In┼ítal├ícia.
 • Ak v├ís po┼żiadaj├║ o prihl├ísenie, prihl├íste sa pomocou ├║─Źtu Google, ktor├Ż ste priradili k svojmu Android TV.
 • V sekcii Vyberte zariadenie, vyberte n├ízov svojho Android TV a kliknite na In┼ítalova┼ą.

Probl├ęm tejto met├│dy je, ┼że niekedy Google Play Store zv├í┼żte to Chrome nie je optimalizovan├Ż pre v├í┼í Android TV a neumo┼ż┼łuje v├ím ho nain┼ítalova┼ą. Ale nebojte sa, s nasleduj├║cim sp├┤sobom nebudete ma┼ą ┼żiadne obmedzenia a Chrome si budete m├┤c┼ą nain┼ítalova┼ą do telev├şzora bez probl├ęmov.

Nainštalujte Google Chrome na Android TV pomocou súboru APK

nain┼ítalova┼ą APK Chrome Android TV

Ako sme spom├şnali v ├║vode, Android TV umo┼ż┼łuje aj in┼ítal├íciu APK. Tak┼że m├┤┼żeme nain┼ítalova┼ą Chrome s APK takto:

 • Stiahnite si Chrome APK do po─Ź├şta─Źa. M├┤┼że to by┼ą z bezpe─Źn├ęho zdroja, ako je APKMirror.
 • Teraz mus├şte preneste s├║bor APK z prehliada─Źa Chrome do zariadenia Android TV. Najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako to urobi┼ą, je vlo┼żi┼ą s├║bor na USB k─ż├║─Ź a potom ho pripoji┼ą k telev├şzoru.
 • Z├şskajte pr├şstup k umiestneniu APK na pendrive z v├í┼ího Android TV pomocou prieskumn├şka s├║borov. Ak ho nem├íte, odpor├║─Źame v├ím ho nain┼ítalova┼ą File Commander.

File Commander Manager & Cloud

 • Potom stla─Źte Chrome APK pomocou ovl├ídania v├í┼ího Android TV a dokon─Źite in┼ítal├íciu pod─ża krokov zobrazen├Żch na obrazovke. Ak to chcete urobi┼ą, mo┼żno budete musie┼ą prija┼ą povolenie na in┼ítal├íciu aplik├íci├ş z extern├Żch zdrojov.
 • Po nain┼ítalovan├ş sa Chrome nezobraz├ş v ponuke aplik├íci├ş Android TV. Ak ho chcete otvori┼ą, mus├şte si aplik├íciu nain┼ítalova┼ą Sp├║┼í┼ąa─Ź bo─Źn├ęho na─Ź├ştania.

Sp├║┼í┼ąa─Ź Sideload ÔÇô Android TV

 • Nakoniec prejdite do sp├║┼í┼ąa─Źa Sideload a otvoren├Ż chr├│m. Pripraven├Ż!

chrome nain┼ítalovan├Ż na android tv apk

Hoci ste si mohli nain┼ítalova┼ą Chrome do svojho Android TV, mus├şte ma┼ą na pam├Ąti, ┼że t├íto aplik├ícia nie je ur─Źen├í pre telev├şzory, tak┼że bude trochu zlo┼żit├ę sa v ┼łom orientova┼ą. Ak v┼íak pou┼ż├şvate my┼í alebo gamepad pripojen├║ k Android TV, bude pre v├ís ove─ża jednoduch┼íie pou┼ż├şva┼ą Chrome na telev├şzore.

V ka┼żdom pr├şpade, ak si chcete do telev├şzora nain┼ítalova┼ą ─Ćal┼íie aplik├ície, poz├Żvame v├ís, aby ste nav┼ít├şvili nasleduj├║ci ─Źl├ínok, v ktorom n├íjdete 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím umo┼żnia vy┼ąa┼żi┼ą maximum zo svojho telev├şzora so syst├ęmom Android.