Takže môžete robiť prieskumy na Snapchate, je to veľmi jednoduché!

prieskumy snapchat

Prieskumy predstavujú zábavnú formu interakcie a zábavy na akejkoľvek sociálnej sieti. Bezpochyby sú skvelé, keď vedia, aký je názor vašich sledovateľov na určitú tému. A tentokrát to vysvetlíme ako robiť prieskumy na Snapchate. Príliš ľahké!

Ako robiť prieskumy na Snapchate?

Prieskumy sú veľmi efektívne, ak chcete komunikovať so svojím publikom. Vďaka nim môžete vedieť, čo si o vás myslia vaši priatelia, alebo ak máte firmu, môžete ich použiť na štúdium trhu. Pretože môžu prispôsobiť presnými informáciamiSú veľmi užitočným nástrojom v rámci akejkoľvek sociálnej siete.

15 Snapchat trikov, ktoré potrebujete vedieť

Na rozdiel od Instagram Y Facebook, Snapchat nemá natívnu podporu na vytváranie prieskumu v aplikácii. Existuje však niekoľko spôsobov, ako to urobiť pomocou hlasovacích formulárov a aplikácií tretích strán. Ak chcete robiť prieskumy na Snapchate, použite jednu z metód, ktoré vysvetlíme nižšie:

Použite aplikáciu LMK: Anonymné prieskumy pre Snapchat

snapchat lmk

Aj keď na Snapchate nie je veľa aplikácií na vytváranie prieskumov, LMK je jedným z mála, ktorý skutočne odvedie svoju prácu. Po nainštalovaní aplikácie do mobilu sa budete musieť prihlásiť pomocou svojho Snapchat ID. Po vstupe do aplikácie stačí postupovať podľa týchto krokov:

  • Stlač tlačidlo “Nová nálepka“to je na dne.
  • Vyberte si jeden z preddefinované prieskumy.
  • Po výbere prieskumu prispôsobiť text, pozadie a všetko, čo chcete.
  • stlačte “Compartir“A aplikácia vás prenesie na Snapchat, takže môžete zdieľať prieskum ako príbeh. Teraz musíte počkať, kým vaši priatelia odpovedia!

Zúčastnite sa prieskumu na bezplatnej webovej stránke PollsGo

pollsgo

PollsGo je webová stránka, na ktorej môžete vytvárať vlastné prieskumy v priebehu niekoľkých sekúnd. Na webovú stránku Polls Go musíte vstúpiť iba z mobilného prehliadača. Po prihlásení budete musieť urobiť nasledovné:

  • Vyberte typ otázky z troch možností (osobná, skupinová alebo vlastná). Vyberte si svoju vlastnú, ak chcete otázky prispôsobiťV opačnom prípade použijete predvolené prieskumy.
  • Poskytnúť “Skopírovať odkaz“Po tom, čo je prieskum pripravený.”
  • Teraz prepnite do aplikácie Snapchat a vytvoriť nový príbeh.
  • Urobte výzvu na akciu, aby to vaši sledovatelia vedeli musia prejsť prstom nahor, aby vykonali prieskum.
  • Klepnite na ikonu kancelárskej sponky na boku a vložte skopírovaný odkaz.
  • stlačte “Pripojte odkaz“Aby sme dokončili proces.”

Potom príbeh zverejnite a máte hotovo. Keď chcete vidieť výsledky svojho prieskumu, jednoducho vložte rovnaký skopírovaný odkaz do prehliadača vášho telefónu.

Na vytvorenie prieskumu použite Fáza názorov

názorové štádium

Ak by ste chceli urobiť viac prispôsobený prieskum, potom radšej prejdite na webovú stránku Opinion Stage z mobilného prehliadača. S týmto nástrojom môžete pridať médiá, prispôsobiť text svojho prieskumu a oveľa viac.

Opinion Stage funguje podobne ako PollsGo. Vytvorte prieskum a potom skopírujte odkaz na svoj príbeh Snapchat. Ak chcete zobraziť výsledky prieskumu, stačí vložiť svoj odkaz do ľubovoľného prehliadača a je hotovo.

Teraz, keď poznáte tri rôzne spôsoby, ako vytvoriť prieskum na Snapchate, Ktoré zo všetkých použijete?