Takže môžete použiť YouTube na vašom mobile Huawei bez Google Play…

ako používať youtube na mobile huawei bez google vo forme aplikácie

Teraz, keď bolo potvrdené, že mobily Huawei nebudú používať YouTube, ale Dailymotion, je čas naučiť sa používať YouTube na Huawei vo forme aplikácie. YouTube nemá za neho náhradu. Na internete neexistuje žiadna platforma s toľkými videami v takej dobrej kvalite a rozmanitosti ako tie YouTube. Preto je šialené vzdať sa používania YouTube na vašom smartfóne.

Majitelia telefónov Huawei bez Google Play, napriek tomu, že si nemôžu nainštalovať oficiálnu aplikáciu, majú možnosť používať YouTube z prehliadača. Ak ste však jedným z týchto ľudí a chýba vám oficiálna aplikácia YouTube ako ste to mali na svojom starom Androide, môžete vrátiť sa do „normálu“ konverziou webovej stránky z YouTube v aplikácii pre mobil. Je to možné? Áno a tu vás naučíme, ako na to. Je to veľmi jednoduché!

Ako mať YouTube vo forme aplikácie na Huawei bez Google Play

takže môžete používať youtube na mobile huawei bez google vo forme aplikácie

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť aplikáciu YouTube Z webovej stránky platformy sú mobilné telefóny Huawei štandardne vybavené prehliadačom. Akýkoľvek súčasný prehliadač (Chrome, Firefox, Opera, Brave atď.) však dokáže urobiť to isté, čo budeme robiť s prehliadačom Huawei. A čo budeme robiť? Dobre pridať priamy prístup na webovú stránku YouTube ktorá vyzerá a funguje podobne ako oficiálna aplikácia YouTube. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa týchto krokov:

 • Otvor Prehliadač spoločnosťou Huawei.
 • Zadajte webová stránka spoločnosti YouTube.
 • Stlačte tlačidlo tri body nachádza v pravom hornom rohu.
 • Klepnite na Pridať na domovskú obrazovku.
 • Potom vyberte Domovská obrazovka telefónu, stlačte OK a máte hotovo.

Pred kliknutím na tlačidlo Prijať vám samozrejme odporúčame stlačiť tlačidlo ceruzky a zmeniť názov skratky Zo začiatku – YouTube»(Predvolený názov) do«YouTube”jednoducho. Teda priamy prístup k YouTube Na domovskej obrazovke vášho Huawei to bude vyzerať ako jedna ďalšia aplikácia.

Alternatívna metóda: nainštalujte webovú aplikáciu z YouTube na vašom Huawei s Anker

ako používať youtube na mobile huawei bez google vo forme appky s ankerom

Ak vám vyššie uvedený spôsob z nejakého dôvodu nefungoval, môžete použiť aplikáciu Anker, ktorá na rozdiel od prehliadačov umožňuje priamy prístup YouTube pracovať samostatne do akejkoľvek inej aplikácie. To znamená, že sa otvorí ako natívna aplikácia a nie ako karta vo vašom bežnom prehliadači. Anker je aplikácia určená na konverziu webových stránok na aplikácie, takže jej výsledky sú lepšie.

žiaľ, Anker nie je k dispozícii v galérii aplikácií, ale môžete si stiahnuť jeho APK z repozitárov ako APKPure a nainštalovať ho bez problémov. Navyše, ak vám to pomôže, je k dispozícii v Google Play Store. Už si to nainštaloval? Môžete ho teda použiť na inštaláciu webovej aplikácie YouTube na vašom Huawei:

 • Otvorte aplikáciu Anker.
 • V prvej časti zadajte adresu webu, ktorého skratku chcete vytvoriť. V tomto prípade: https://youtube.com.
 • Potom kliknite na Vyberte ikonu. Potom vyberte Úložisko, pre ktoré chcete pridať ikonu odkazu YouTube s obrázkom, ktorý máte vo svojom úložisku Android alebo Iconpack, ak máte nainštalovaný balík ikon.
 • Teraz v sekcii Názov skratky, zadajte názov aplikácie. To znamená, napíšte: YouTube.
 • Nakoniec, máte dve voliteľné boxy. Ak zaškrtnete prvé (Otvoriť v rozložení pracovnej plochy), urobíte YouTube otvorí sa vo verzii pre počítače. Namiesto toho začiarknutie druhého políčka (Deaktivovať ťahanie na obnovenie) vám umožní deaktivovať gesto posunutia nadol na aktualizáciu webovej aplikácie YouTube.
 • Nakoniec klepnite na Vytvoriť zástupcu a pripravený.

A) Áno, na domovskej obrazovke vášho Huawei YouTube ako aplikácia. Pamätajte, že nejde o oficiálnu aplikáciu, ale o priamy prístup k jej webovej verzii pre mobilné telefóny. To znamená, že ak túto skratku odstránite, budete ju musieť vytvoriť znova. Okrem toho je potrebné poznamenať, že táto skratka nezaberie veľa miesta na vašom mobile, pretože ukladá iba vyrovnávaciu pamäť. Bezpochyby ide o skvelé a ideálne riešenie pre tých ľudí, ktorí si nechcú inštalovať služby Google do svojho mobilu Huawei bez Google Play.