Takže môžete aktivovať alebo deaktivovať nový dizajn Facebook

Ako aktivovať alebo deaktivovať nový dizajn Facebook

Už vás nebaví stále vidieť rovnaký dizajn, aký vlastníte Facebook vo svojej webovej verzii? Ak je vaša odpoveď áno, máte šťastie sociálna sieť vám už umožňuje zmeniť tento dizajn na úplne obnovený a organizovanejší.

Na rozdiel od zmeny, ktorú ste vykonali Facebook vo svojej aplikácii pre Android zmenu, ktorú môžete vidieť kliknutím sem, Tento nový dizajn webovej verzie sociálnej siete prináša mnoho nových funkcií. Najdôležitejšie zo všetkého je umiestnenie, ktoré bolo dané rôznym funkciám, ktoré sú teraz oveľa viac usporiadané.

Ako aktivovať nový dizajn Facebook

Komu aktivovať nový dizajn, ktorý ponúka Facebook pre pc, musíte postupovať podľa každého z krokov, ktoré vám ukážeme nižšie.

Aktivovať rozloženie Facebook

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zadajte webovú stránku Facebook z vášho prehliadača obľúbené, môžete si urobiť tutoriál z prehliadača Chrome, Firefox, Edge alebo akéhokoľvek iného prehliadača.

Zmeňte starý dizajn Facebook

Už v rámci verzie Facebook pre PC, budete musieť kliknite na malú šípku zobrazenú v pravom hornom rohu obrazovky, ktorá je zobrazená vedľa otáznika.

zmeniť verziu Facebook

Zobrazí sa malá ponuka s rôznymi možnosťami, kliknite na tú, ktorá hovorí Prepnúť na novú verziu Facebook, zobrazí sa tesne pred možnosťou, ktorá hovorí Odhlásiť sa.

Nový webový dizajn Facebook

Za pár sekúnd Facebook automaticky zmení rozloženie a privíta vás v novom zážitku, ktorý ponúka sociálna sieť s týmto vynoveným vzhľadom.

Ako zakázať redizajn Facebook

Ak ste si aktivovali vynovený dizajn, ktorý ponúka Facebook pre webovú verziu a nepáčila sa vám, môžete ho deaktivovať za pár sekúnd nasledujúcim spôsobom návod, ktorý vám zanecháme nabudúce.

Zakázať nové rozloženie Facebook

Vnútri Facebook, musíte kliknúť na šípku ktorý sa nachádza v pravej hornej časti obrazovky.

prejsť na klasickú verziu Facebook

Na pravej strane obrazovky sa zobrazí séria možností, kliknite na tú, ktorá hovorí Prepnúť na klasickú verziu Facebook.

Facebook vás požiada, aby ste ohodnotili svoje skúsenosti s novým dizajnomak mu to nechceš dať, môžete kliknúť na tlačidlo Preskočiť.

Za pár sekúnd Facebook znova použije staré rozloženie. V prípade, že webová stránka trvá dlhšie ako normálne, odporúčame zavrieť prehliadač, pretože pri týchto typoch zmien sa niekedy zablokuje.

Aké výhody ponúka nový dizajn Facebook?

Napriek zmenám pozorovaným v novom dizajne Facebook je ich viacero, treba si to ujasniť ide predovšetkým o estetický redizajnNečakajte preto, že sociálna sieť bude fungovať inak. Navigačný systém je rovnaký, zmenili sa len funkcie ponúka webová verzia Facebook.

Facebook  web povoliť tmavý režim

Nový dizajn umožňuje vhodnejšie využitie moderných obrazoviek s oveľa väčším štýlom.citlivý“To sa dokáže prispôsobiť nášmu PC aj nášmu mobilnému zariadeniu. Hlavnou výhodou je, že všetko je viac rozmiestnené, a dôležité časti, publikácie a tak ďalej, teraz zaberajú viac miesta a dajú sa lepšie čítať.

V neposlednom rade, Tento nový dizajn vám umožňuje aktivovať tmavý režim vo webovej verzii Facebook. Zmena sa vykonáva z ponuky možností sociálnej siete a jej aktivácia trvá len niekoľko sekúnd. Nezabudnite, že tmavý režim môžete aktivovať aj v Facebook pre Android kliknutím sem.