Takto zablokujete Sneak PUBG Sneaker na 10 rokov

Battlefields hráča neznámeho hráča Je to populárna hra as týmto záujmom prichádza aj niečo iné – podvodníci. Mobilná verzia kráľovskej bitky je plná podvodníkov, čo má každý deň za následok tisíce zákazov. S cieľom lepšie bojovať proti tejto situácii spoločnosť Tencent Games a PUBG Corp vydali niečo, čo sa volá Project Ban Pan, a toto video okolo neho vrhá svetlo na to, ako štúdio vyberie pre podvodníkov.

Tencent v tlačovej správe uviedol, že príves je veľmi vzrušujúci, ale stojí za to ho vidieť, pretože závisí od skutočnej situácie. Spočiatku spoločnosť PUBG Corp dostala rôzne správy o hráčovi, ale keď sa pozreli na to, ako hrať, všetko vyzeralo dobre. Vývojár si vôbec nevšimol, čo sa stalo na konci hráčových hier, kým si nevšimol, že niečo nie je v poriadku.

Zdá sa, že tento podvodník nepoužil špecializovaný nástroj alebo niečo podobné. Namiesto toho používali dve bežné mobilné zariadenia. Jeden telefón sa používal na začatie a hranie väčšiny zápasov. V polovici vás podvádza podvodník za druhé Telefón tým pritiahne systém k presvedčeniu, že má problémy s pripojením. Tým sa vytvorí otvor, ktorý umožní hráčovi ľahko zabiť súpera. Našťastie bol podvodník chytený a je zakázané hrať hru ďalších 10 rokov.

Tencentská správa uvádza: „Takmer 95% porušení potrestá bezpečnostný systém automaticky v reálnom čase, zatiaľ čo hráči môžu tiež nahlásiť akékoľvek pochybnosti o vytvorení väčšej databázy programov, čo tiež pomáha pri ukladaní offline sankcie. Na internet. “ „Mimo hry PUBG Mobile Bezpečnostná stanica Táto webová stránka poskytuje hráčom priestor na účinnejšie hlásenie podozrivého správania a na overenie sankcií uplatňovaných v dôsledku spoločného úsilia. ““

Projekt Pan Pan tiež ponúka funkciu Death Replay, ktorá je vysielaná naživo 3 Marec, ktorý umožní fanúšikom vidieť, ako boli zabití z pohľadu súpera. Dúfame, že poskytnutím tohto nástroja budú hráči schopní určiť, či je podvod v plnom prúde.

Podľa ateliéru sa správy v poslednej dobe výrazne znížili vďaka novým metódam boja proti podvodom.

„V súčasnosti je každý deň zablokovaných približne 8 000 účtov na 10 rokov,“ dodáva vyhlásenie.