Takto vyzerá poznámka Xiaomi Redmi 8 Profesionálny obraz

Xiaomi Redmi Note 8 pre Toto bude ozn├ímen├ę bud├║ci t├Ż┼żde┼ł ako jeden z najatrakt├şvnej┼í├şch termin├ílov strednej triedy v rodine Redmi. O tomto telef├│ne u┼ż vieme ve─ża podrobnost├ş a s bl├ş┼żiacim sa d┼łom za─Źatia sa zozn├ímime s mnoh├Żmi funkciami. Teraz nieko─żko ofici├ílnych fotografi├ş. Uk├í┼żte dizajn pozn├ímky ve─żmi podrobne 8 prof├şk.

Kon┼ítrukcia termin├ílu nesklame. Pravda je, ┼że Redmi v poslednom ─Źase urobil ve─żmi dobr├Ż mobiln├Ż telef├│n, a na to pr├şde Pozn├ímka 8 Pro sa nebude l├ş┼íi┼ą. Vyzer├í to, ┼że pripom├şna Mi 9T Pro, s mierne zakriven├Żm sklom a kamerou uprostred, s tromi ┼ío┼íovkami a sn├şma─Źom odtla─Źkov prstov umiestnen├Żm na ─Źiernom pruhu, ktor├Ż pod─ża v┼íetk├ęho mierne vy─Źnieva z okraja, Ved─ża toho je LED blesk a ┼ítvrt├Ż senzor, ktor├Ż m├┤┼że by┼ą ur─Źen├Ż pre h─║bku ostrosti. Obr├ízok zobrazuje iba tento zadn├Ż koniec, tak┼że predn├í ─Źas┼ą zost├íva ÔÇ×nezn├ímaÔÇť, hoci sa o─Źak├íva, ┼że bude ma┼ą posuvn├║ kameru. Alebo odkvapk├ívan├şm typu.

Samotn├í spolo─Źnos┼ą Xiaomi to potvrdila toto ozn├ímenie 8 Pro nebude ma┼ą viac ─Źi menej bat├ęri├ş 4. 500 mAh, Bolo tie┼ż odhalen├ę, ┼że bude ma┼ą prim├írny senzor s 64 megapixelov.

Tieto termin├íly sp├┤sobili ur─Źit├ę spory t├Żkaj├║ce sa procesorov, ktor├ę zahrn├║. Xiaomi potvrdil, ┼że pr├şdu s procesormi Mediatek namiesto Qualcomm, ─Źo sa mnoh├Żm pou┼ż├şvate─żom nep├í─Źilo. ┼ípecificky Pozn├ímka Redmi 8 Pro nain┼ítaluje osemjadrov├Ż ─Źip Helio G90T, Mus├şme po─Źka┼ą na ofici├ílne ozn├ímenie, aby sme vedeli v┼íetky funkcie tohto smartf├│nu. Tento telef├│n bude uveden├Ż 29. augusta.

Via: Gizmochina.