Takto sa zobrazuje vaše upozornenie pre systém Android na počítači alebo prenosnom počítači

Takto sa zobrazuje vaše upozornenie pre systém Android na počítači alebo prenosnom počítači 1

Android je bezpochyby najpopulárnejším a najpoužívanejším mobilným operačným systémom na svete. Pretože tu nie je nič dokonalé a to isté platí pre Android. Apple Používatelia produktov vždy uprednostňujú prepojenie svojich ekosystémov s každým z nich Apple zariadenie ľahké. To nie je prípad systému Android. Tu je postup, ako zobraziť upozornenie Android na počítači alebo prenosnom počítači.

Napríklad, ak ste používateľom iPhone, môžete sa bez problémov pripojiť k iPad, Mac, Apple Watch, Apple TV atď. Pokiaľ však ide o Android, ekosystém nie je taký užitočný, pretože na trhu existujú niektoré produkty Android alebo ich všetky nevyužívajú. Vďaka otvorenému zdrojovému kódu systému Android a jeho prispôsobivosti môžu vývojári aplikácií tretích strán ľahko pridávať užitočné aplikácie. Ďakujeme spoločnosti Microsoft za vývoj užitočnej aplikácie Phone Phone Companion pre zariadenia s Androidom.

Inštalácia je zdarma na ľubovoľnom zariadení s Androidom (Android 7,0 alebo vyšší) prostredníctvom Google Play Store, Môžete ľahko pripojiť telefón Windows PC / Laptop a získajte okamžitý prístup k správam, správam, fotografiám a ďalším zariadeniam. Aplikácia jednoducho zosynchronizuje vaše zariadenie s Androidom Windows PC. Okrem toho môžete na textové správy odpovedať prostredníctvom počítača atď.

Takto sa zobrazuje vaše upozornenie pre systém Android na počítači alebo prenosnom počítači

Nainštalujte si do mobilu a počítača aplikáciu „Váš telefón“

Ísť do Google Play Store vo vašom telefóne s Androidom. Potom vyhľadajte „Váš telefónny spoločník“ aplikáciu a nainštalujte ju. Aplikáciu môžete nainštalovať priamo z odkazu nižšie. Takto sa zobrazuje vaše upozornenie pre systém Android na počítači alebo prenosnom počítači 2Potom choďte na Windows 10 beh PC / Laptop a hľadať ‘Tvoj telefón’ aplikácia (predinštalovaná). Ste hotoví. Teraz sa pripojte a použite podľa nasledujúcich pokynov.

Ako zaregistrovať svoj Android na vašom PC alebo notebooku

Najprv na počítači spustite aplikáciu „Váš telefón“. Vyberte typ telefónu ako Android alebo iPhone. Kliknutím na ikonu a kliknutím na tlačidlo Pokračovať vyberte systém Android. Ak sa váš počítač už prihlásil k existujúcemu e-mailovému účtu, automaticky zistí e-mailové ID. Ďalej dostanete kontextové okno, v ktorom budete vyzvaný nainštalujte si aplikáciu Phone Companion, ktorú ste už nainštalovali. Ak nie, môžete tiež dostať správu obsahujúcu odkaz od spoločnosti Microsoft na vaše registrované mobilné číslo. Teraz prejdite na svoje zariadenie Android a otvorte aplikáciu Telefónny spoločník Prihláste sa pomocou spoločnosti Microsoft ID. Zadajte prihlasovacie informácie a vyžiada si niektoré povolenia aplikácie. Knock on ďalej, Poskytnite všetky potrebné povolenia, ako sú telefónne hovory, kontakty, správy, prístup k úložisku zariadenia atď. Stlačte ďalej znova a ak sa chcete, objaví sa kontextové okno aplikáciu vždy spustite na pozadí alebo nie. Ak ju chcete vždy spustiť a zostať v kontakte s počítačom, stlačte dovoliť, Ak nie, môžete to poprieť. Odporúčame sa vždy pripojiť stlačením tlačidla Povoliť. Teraz musíte nakonfigurovať a pripojiť aplikáciu „Váš telefón“ k počítaču. Môj počítač je pripravený a požiada o povolenie upozornení dovoliť na telefóne> stlačte hotový. Teraz ste pripojení k počítaču. Nakoniec musíte v telefóne povoliť prístup k správam Prístup k registrácii.click Otvorte nastavenia v telefóne na počítači. Na vašom zariadení zobrazí kontextovú správu. Knock on OTVORENÉ a zapnite doprovodný spínač telefónu > stlačte dovoliť a ste hotoví.

Dúfame, že ste tento článok považovali za užitočný a že teraz môžete zobraziť všetky správy pre Android vo svojom počítači. V prípade otázok sa môžete spýtať v komentári nižšie.