Takto môžete zvýšiť maximálnu hlasitosť Moto G7 Power

Ako zvýšiť hlasitosť Moto G7 Power

Kúpili ste si Moto G7 Power a boli ste sklamaní množstvom zvuku, ktorý jeho reproduktor ponúka? Neboj sa, tu vám ukážeme, čo musíte urobiť, aby ste mohli zvýšiť hlasitosť G7 Power v niekoľkých krokoch.

Zistite, ako zvýšiť hlasitosť Moto G7 Power

Zvýšte hlasitosť Moto G7 Power

Predtým, ako vám ukážeme kroky, ktoré vám umožnia zvýšiť hlasitosť vášho Moto G7 Power, je potrebné spomenúť to pre tento konkrétny mobil vám nepomôže žiaden návod týkajúci sa inej značky alebo modelu. Musíte si stiahnuť a aplikácia s názvom GOODEV aby ste mohli vykonať túto úlohu. Príslušnú aplikáciu si môžete stiahnuť z nasledujúceho odkazu.

GOODEV Zosilňovač hlasitosti

GOODEV vyžaduje určité povolenia, aby mohol správne fungovať, preto vám pri otvorení odporúčame udeliť mu všetky potrebné povolenia, aby návod, ktorý vám ukážeme nižšie, fungoval bez problémov:

Ako zvýšiť hlasitosť Moto G7 Power

  1. Po stiahnutí a nainštalovaní aplikácie GOODEV ju budete musieť otvoriť.
  2. S otvorenou aplikáciou by ste mali stlačte tlačidlo, ktoré hovorí OK.
  3. Posuňte lištu vedľa položky Zvýšiť na požadovanú úroveň.
  4. V tomto bode odporúčame, aby ste neprekročili 40 %Ako hovorí samotná aplikácia, prekročenie tohto percenta by mohlo poškodiť mobilný reproduktor.

Pozoruhodne aplikácia bude automaticky bežať na pozadíTo znamená, že nebudete musieť znova prechádzať návodom, aby bol zvuk Moto G7 Power hlasnejší.

Je táto aplikácia vhodná aj pre iné mobily?

Na iných mobilných zariadeniach sme to netestovali, ale nemal by byť problém stiahnuť, spustiť a nakonfigurovať GOODEV v inom termináli okrem Motoroly. Podobne môžete kliknutím sem vyskúšať ďalšie aplikácie na zlepšenie zvuku vášho telefónu.

Na druhej strane vám odporúčame, aby ste boli pri sťahovaní a inštalácii týchto typov aplikácií veľmi opatrní, keďže Ak príliš zvýšite hlasitosť reproduktorov, môžete ich nenávratne poškodiť.