Takto môžete aktivovať tmavý režim na WhatsApp Web

Tmavý režim sa stal trendom na rôznych digitálnych platformách. Najpopulárnejšie mobilné aplikácie ako napr Facebook, Instagram, Twitter a WhatsApp to už implementovali, aj keď nás ten druhý nechal čakať na tmavú verziu pre stolné počítače. Ak patríte k tým, ktorí denne používajú počítač, zostaňte s nami, pretože vám to ukážeme ako aktivovať tmavý režim na WhatsApp Web.

Aktivujte tmavý režim WhatsApp Web bez trikov

Aktivujte tmavý režim WhatsApp Web bez trikov

Pred nejakým časom sme vysvetlili, ako aktivovať tmavú tému na webe WhatsApp vykonaním niekoľkých trikov z prehliadača Google Chrome. Aplikácia na odosielanie správ však už túto funkciu urobila oficiálnou na tej istej platforme. Zistite, ako to urobiť v týchto 4 jednoduché kroky:

  • Začnite reláciu z webu WhatsApp.
  • Klikni na 3 bodky, ktoré sa zobrazujú vľavo hore (ponuka), a vyberte možnosť „Nastavenie“.

Tmavý režim Whatsapp Web

  • Vyberte možnosť „Téma“.

Tmavý režim Whatsapp Web

  • Začiarknite možnosť, ktorá hovorí “Temný” a stlačte „OK“.

Tmavý režim Whatsapp Web

Takže môžeš užívať si tmavý režim WhatsApp vo webovej verzii, a ako vidíte, aktivácia je veľmi jednoduchá. Navyše, ak ste jedným z tých, ktorí trávia dlhé hodiny pred počítačom, popredná aplikácia pre rýchle správy vám ponúka lepšie pohodlie pre váš zrak s touto novou funkciou.

Niet pochýb o tom, že stále viac digitálnych platforiem vsádza na to, že a jedinečný užívateľský zážitok a WhatsApp nezostal pozadu. Vedeli ste, že táto aplikácia vám umožňuje uskutočňovať skupinové videohovory až s 50 ľuďmi? V tomto článku vysvetlíme, ako to urobiť. Najlepšie zo všetkého je, že vaši priatelia a rodina môžu mať WhatsApp, a to vám umožní jednoduchú komunikáciu s nimi.

A ak ste fanúšikom pohybu vo svojich správach a chcete svojim rozhovorom dodať dynamiku, WhatsApp vám už umožňuje aktivovať animované nálepky.

A ty, Už ste si v WhatsApp Web aktivovali tmavý režim alebo radšej pokračujete v normálnej verzii?