Takto jednoducho sa dá nájsť a vyzvať na TikToku

Ak sa pokúšate zvýšiť počet svojich sledovateľov na TikTok, ste na správnom mieste. Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, je vykonávať výzvy aby sa mohol objaviť v sekcii #Parati, pretože výzvou sú videá, ktoré v tejto populárnej sociálnej sieti získajú najväčší počet zhliadnutí. Nie ste si istí, ako nájsť a zvládnuť výzvy? Nebojte sa, čítajte ďalej, že tu vám všetko povieme.

Ako nájsť výzvy na TikTok

Hľadanie výziev na TikTok Je to veľmi jednoduché, musíte postupovať podľa týchto krokov, aby ste ich mohli nájsť na platforme v priebehu niekoľkých sekúnd:

Ako nájsť výzvy TikTok

  • V rámci TikTok musíte kliknite na malú lupu s nápisom Trendy (možnosť sa nachádza v ľavej dolnej časti obrazovky).
  • Kliknite na vyhľadávací nástroj zobrazené vyššie v strede obrazovky.
  • Tam by ste mali napíšte slovo Výzva a potom musíte kliknúť na tlačidlo Hľadať.
  • TikTok vám v priebehu niekoľkých sekúnd ukáže všetky výzvy, ktoré sú v rámci sociálnej siete trendové.

Kategória výziev na TikToku sa spravidla obnovuje každý týždeň, preto vám odporúčame vstúpiť do sekcie Trendy raz za týždeň, aby ste videli, aké výzvy sa v rámci platformy stali módnymi.

Ako vyzvať na TikTok

Ak ste v TikToku našli výzvu, ktorá sa vám páči, nemalo by to byť také zložité, ako to znie. Normálne, podľa výzvy, Používatelia, ktorí nahrávajú videá na platformu, používajú filtre ktoré sú súčasťou samotnej aplikácie, takže by vám nemalo dlho trvať, kým tieto výzvy zvládnete. Rovnakým spôsobom vám tu ponúkame niekoľko tipy, aby ste tieto výzvy zvládli správne:

Ako robiť výzvy TikTok

  • Vždy sa snažte duetovať s výzvou, ktorú chcete urobiť. To vám umožní skopírovať výzvu, alebo ho precvičte, aby bol pre vás perfektný.
  • Používajte rovnaký zvuk, aký používajú pri výzvach z videí, ktoré už boli odovzdané. Výzvy takmer vždy musia mať pieseň, ktorá ich identifikuje, pokiaľ nechcete vytvoriť výzvu … V takom prípade musíte do TikTok nahrať svoj vlastný zvuk.
  • Ak má výzva špeciálny filter, musíte kliknúť na filter, ktorý bol použitý v danej výzve aby ste to mohli urobiť správne. Samozrejme, niekedy sú filtre z iných aplikácií a v takom prípade sa budete musieť pozrieť do komentárov, aby ste vedeli, v ktorej aplikácii sa príslušný filter nachádza.

Bez ďalších podrobností, ak máte problémy s výzvami alebo ich hľadaním, zanechajte nám odkaz, aby sme vám mohli pomôcť tieto problémy vyriešiť. Odteraz Odporúčame vám aktualizovať aplikáciu na najnovšiu verziuKeďže sa v informačnom kanáli TikTok niekedy neobjavia výzvy, keď je nainštalovaná zastaraná verzia.