Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Takto je iPhone 9 alebo iPhone SE 2 mohol vyzerať

Takto je iPhone 9 alebo iPhone SE 2 mohol vyzerať 1

iPhone 9

Dizajn iPhone 9 alebo iPhone SE 2 hovorí sa, že je podobný ako pri iPhone 8 a teraz máme nejaké vizitky z svetapple.sk ktoré nám poskytujú dobrý prehľad o tom, ako môže nový telefón vyzerať.

IPhone SE 2 alebo iPhone 9, podľa toho, čo skončí, že sa volá, sa hovorí, že príde s 4,7 palcový displej sietnice HD s rozlíšením 1334 x 750 pixelov.

iPhone 9

Slúchadlo bude napájané rovnako Apple Procesor A13 Bionic používaný v telefóne iPhone 11 a hovorí sa, že prichádza s 3 GB pamäte RAM a pravdepodobne s výberom 64 GB alebo 128 GB úložného priestoru. Očakávame tiež, že bude obsahovať tlačidlo domov so snímačom odtlačkov prstov a dotykovým ID.

Zariadenie by mohlo prísť s 12 megapixlovým fotoaparátom na zadnej strane a 7 megapixlová kamera vpredu pre Selfies a videochat, tu sú niektoré z možných špecifikácií.

iPhone 9

Slúchadlo bude AppleNajdostupnejší iPhone v rade, model s kapacitou 64 GB by mal predávať za 399 dolárov. To by mohol byť dobrý krok Apple pretože by to mohlo povzbudiť veľa ľudí, ktorí ešte majú inovovať svoje zariadenia, aby si kúpili nové.

Očakávame, že nový iPhone bude uvedený na trh nejaký čas v marci. Slúchadlo by malo začať fungovať začiatkom februára.

Zdrojový a obrazový kredit svetapple.sk

Najnovšie ponuky Geeky Gadgets