Takto funguj├║ okuliare 3: Verzia okuliarov Snapchat s 3D efektmi – 13.03.2019

Snap, spolo─Źnos┼ą p├┤sobiaca v soci├ílnej sieti Snapchat, predstavila tento utorok nov├í verzia okuliarov 3 Slne─Źn├ę okuliare fotoapar├ítu, model, v ktorom bola prv├Żkr├ít predstaven├í du├ílna kamera na vytv├íranie trojrozmern├Żch obr├ízkov.

Okuliare pou┼ż├şvaj├║ dve kamery, jednu na ka┼żdom konci dr┼żiaka a jednu Rozl├ş┼íenie HDkto je schopn├Ż to urobi┼ą Rovnak├Żm sp├┤sobom zmerajte h─║bku ┼że o─Źi umo┼ż┼łuj├║ aplik├ície roz┼í├şrenej reality.

S okuliarmi 3 urobia sa fotografie a vide├í Bezdr├┤tov├í synchroniz├ícia s telef├│nomodkia─ż poch├ídza snapchat Je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą nieko─żko 3D efektovako spolo─Źnos┼ą vysvetlila na svojej webovej str├ínke.

Pokia─ż ide o ich dizajn, s├║ vyroben├ę z ─żahk├ęho kovov├ęho materi├ílu pod─ża jeho r├ímu a kry┼ít├ílov s kruhov├Żm tvarom a pod─ża predvolen├ęho nastavenia tie┼ż zah┼Ľ┼łaj├║ trojrozmern├ę filtra─Źn├ę n├ístroje a re┼żim zobrazova─Źa 3D, ktor├Ż je mo┼żn├ę vidie┼ą z perspekt├şvy niekoho in├ęho.

okuliare 3 je mo┼żn├ę nab├şja┼ą priamo po─Źas oper├ície cez nab├şja─Źku vr├ítane, ktor├í m├┤┼że poja┼ą a┼ż ┼ítyri pln├ę poplatky a roz┼íiruje sa na uskladnenie a vyrovnanie okuliarov, ke─Ć sa nepou┼ż├şvaj├║.

Zdroj: DPA