Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Taktika Teamfight: Galaxies sľubuje spolu s vydaním systému Android viac odrody

Taktika Teamfight: Galaxies sľubuje spolu s vydaním systému Android viac odrody 1

Teamfight Tactics, automatické šachové odlúčenie od League of Legends, má obrovský mesiac. Spolu s výrobou a plný debut v systéme Android, Riot otriasa veci v ďalšej veľkej záplate Galaxie.

Podobne ako predchádzajúce premiestnenie, Vzostup prvkov, Galaxie nahrádza všetko. Nová sada bude obsahovať úplne nových šampiónov, črty, kože, dosky, malé legendy a úplne novú mechaniku. Tieto zmeny boli vykonané s ohľadom na predchádzajúce sady, pretože vývojári sa chcú učiť z každej zmeny a robiť každú hru tak trochu odlišnou.

Každá hra sa bude konať v rôzne galaxie a obsahujú náhodný súbor pravidiel, Tieto pravidlá môžu byť také malé, ako je zmena počtu položiek, ktoré si hráči môžu spočiatku kúpiť, a to až do umožnenia hráčom kúpiť si štvorhviezdnych šampiónov v prvom kole. Ako tieto malé alebo veľké zmeny ovplyvnia hru, je úplne náhodné, bez toho, aby sa dve hry hrali rovnakým spôsobom. Hráči sa budú musieť rozhodnúť, ako budú hrať na základe pravidiel a tabuliek galaxií, s ktorými sú na začiatku každej hry.

K chaosu Galaxií prispievajú aj nové triedy, črty a tabule s novými črtami postavičiek šampiónov, čo znamená, že veteráni budú musieť zvážiť novú taktiku. Niektoré triedy dostanú s touto aktualizáciou aj podtriedy a majstri získajú nové schopnosti, ktoré môžu zásadným spôsobom triasť hrateľnosťou. Elementárne hexy boli tiež vyfrézované, ďalšie herné bloky boli pridané k hracím doskám popri tých, ktoré vznikli zo hry Rise of the Elements.

Teamfight Tactics: Galaxies začína v polovici marca na PC s Galaxies Pass +, sezónnym vstupom, ktorý poskytuje prístup k súboru Galaxies. Na bezplatnom vstupe do galaxií nájdete aj niektoré odmeny a misie.

GameSpot môže získať províziu z maloobchodných ponúk.