Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Tải xuống Obchod s drevom APK Android

Tải xuống Obchod s drevom APK Android 1
Stiahnuť ▼

Tento štúdiový simulátor Rollic Games je ideálnou hrou pre všetkých, ktorí majú radi projekty do-it-sami, ale majú radi nenávist. Je to veľmi zábavná hra, kde budeme musieť vyrezávať drevené kúsky, aby sme z nich urobili správny objekt a dali nám to relaxačný a uspokojivý zážitok,

Pracujte s drevom na svojom systéme Android

Obchod s drevom nám ponúka príležitosť robiť virtuálne remeslá prostredníctvom nášho zariadenia s Androidom. Budeme musieť vykonať určité kroky na každej úrovni, aby sme vytvorili číslo uvedené v modeli:

  • Získajte drevenú guľatinu a vyleštite ju (je to automatické).
  • Potom sa obrobok objaví na neviditeľnom sústruhu a začne sa otáčať. Vyrezávajte drevo rôznymi nástrojmi podľa vzorových línií.
  • Keď skončíte, môžete ho vyladiť, aby ste zvládli svoju prácu.
  • Posledným krokom je maľba vašej vyrezávanej postavy, ale musíme iba posúvať kefu, pretože farby sa nanášajú automaticky.

Vyrezajte drevo a pokúste sa prispôsobiť tvaru terča.

Po dokončení rezbárskeho procesu uvidíme, ako presne sme vyrezali našu postavu a porovnali ju so svetovým priemerom. Existuje veľa vecí, ktoré dokážeme vyrobiť, ako sú ozdoby, fľaše, hračky alebo šachové figúrky, hoci budeme musieť odomknúť kategórie ako postupujeme.

Hra je úžasne zábavná a poskytuje relaxačný a zábavný zážitok. Problém? Má desiatky reklám. Nikto nie je dokonalý.

Požiadavky a doplňujúce informácie:

Jazyky aplikácie Autor Rollic Games Aktualizované Minulý týždeň Posledná revízia Minulý týždeň Veľkosť 64.7 MB