Tabu─żkov├ę aplik├ície pre Android – ÔÇ×VzorecÔÇť na ├║spech

Tabu─żky sa pomaly dostali do n├í┼ího ka┼żdodenn├ęho ┼żivota. Na┼í┼ąastie existuje nieko─żko ├║┼żasn├Żch tabu─żkov├Żch aplik├íci├ş pre Android, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą vykon├íva┼ą pr├ícu aj na cest├ích.

Stal som sa spisovate─żom, aby som sa dostal pre─Ź od tabuliek. Tu ma bohu┼żia─ż nasledovali.

Vid├şte prepracovan├║ tabu─żku v na┼íich pr├şspevkoch zo zoznamu aplik├íci├ş, ako je t├íto? Ten, ktor├Ż v├ím d├íva v┼íeobecn├Ż zoznam funkci├ş aplik├íci├ş?

T├íto mrie┼żka je mo┼żn├í v─Ćaka tabu─żke.

Budem tu ├║primn├Ż, Neodpor├║─Źam pou┼ż├şva┼ą tabu─żkov├ę aplik├ície pre Android na telef├│ne s malou obrazovkou. Efekt├şvne zad├ívanie ├║dajov bude ┼ąa┼żk├ę. Ak v┼íak m├íte tablet, cel├Ż proces bude hra─Źkou.

Pozn├ímka: Najlep┼íie tabu─żkov├ę aplik├ície pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. Pomocou t├Żchto aplik├íci├ş som urobil nieko─żko tabuliek a fungovali dobre. Na spr├ívnu funkciu niektor├Żch aplik├íci├ş bude potrebn├ę akt├şvne internetov├ę pripojenie.

1. Tabu─żky Google

Tabu─żkov├ę aplik├ície pre Android - ÔÇ×VzorecÔÇť na ├║spech 2

Spolo─Źnos┼ą Google vytvorila niektor├ę z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android a Tabu─żky Google sa nel├ş┼íia. V─Ćaka minimalistick├ęmu vzh─żadu aplik├ície a mno┼żstvu praktick├Żch funkci├ş sa stal moj├şm ob─ż├║ben├Żm.

Napriek tomu, ┼że Dokumenty Google boli uveden├ę v zozname najlep┼í├şch aplik├íci├ş na zv├Ż┼íenie produktivity pre syst├ęm Android, Tabu─żky Google nemali ─Źas ┼żiari┼ą.

P├í─Źi sa mi funkcia cloudov├ęho ukladania aplik├ície, ktor├í uklad├í dokument po ka┼żdej ├║prave alebo zadan├ş. Aplik├ícia sa ─żahko pou┼ż├şva a je ve─żmi univerz├ílna. Ak si ┼żel├íte, m├┤┼żete dokonca exportova┼ą tabu─żky v mnoh├Żch form├ítoch.

Tabu─żky Google sa d├┤razne odpor├║─Źaj├║, ak potrebujete spo─żahliv├║ tabu─żkov├║ aplik├íciu pre Android.

Bezplatná verzia

2. WPS Office + PDF

Tabu─żkov├ę aplik├ície pre Android - ÔÇ×VzorecÔÇť na ├║spech 3

WPS Office m├í trval├Ż pobyt na v┼íetk├Żch mojich zariadeniach s Androidom. Tabu─żky Google sl├║┼żia iba na pr├ícu s tabu─żkami, ale t├íto aplik├ícia m├┤┼że posun├║┼ą v┼íetko na in├║ ├║rove┼ł.

WPS Office m├í jedno z najlep┼í├şch rozhran├ş, ktor├ę som v tabu─żkovej aplik├ícii pre Android videl, a to sa prejavuje dobrou ├║─Źinnos┼ąou.

Jednou z najlep┼í├şch funkci├ş tejto aplik├ície je ├║spora cloudov├ęho ├║lo┼żiska. Pripojte k aplik├ícii ak├ęko─żvek cloudov├ę ├║lo┼żisko, ktor├ę pou┼ż├şvate, a dokumenty sa po dokon─Źen├ş automaticky ulo┼żia online.

Zobrazenie dokumentu na kart├ích je ├║plne in├Ż z├í┼żitok. Umo┼ż┼łuje v├ím otvori┼ą viac dokumentov naraz a porovn├íva┼ą ├║daje. To tie┼ż u─żah─Źuje kop├şrovanie a pres├║vanie z├íznamov.

V─Ćaka plnej podpore je mo┼żn├ę dokumenty bezdr├┤tovo zdie─ża┼ą. Aplik├ícia je tie┼ż plne kompatibiln├í s kl├ívesnicami USB a Bluetooth. To nie je v┼íetko; aplik├ícia podporuje aj 47 r├┤znych jazykov.

Bezplatná verzia

3. Polaris Office + PDF

Tabu─żkov├ę aplik├ície pre Android - ÔÇ×VzorecÔÇť na ├║spech 4

Polaris Office je aplik├ícia, ktor├║ by ste si mali zaobstara┼ą, ak m├íte ve─żk├Ż tablet. Vyzer├í a funguje ├║┼żasne na 10.1 palcov├Ż tablet.

Polaris Office nie je ┼ípecializovanou tabu─żkovou aplik├íciou pre Android, ale m├┤┼że v├ím na to poskytn├║┼ą kvalitn├ę n├ístroje. Aplik├ícia je dod├ívan├í s podporou form├ítov XLS a XLSX; obe pou┼ż├şvaj├║ program Microsoft Excel.

Ale to nie je d├┤vod, pre─Źo som fan├║┼íikom tejto aplik├ície. Aplik├ícia je dod├ívan├í s vzorce 300 pre financie, d├ítum, ─Źas a aritmetiku. K dispoz├şcii s├║ tie┼ż ┼ítandardn├ę filtre, grafy a ┼íabl├│ny, ktor├ę je mo┼żn├ę vytvori┼ą pomocou 173 r├┤znych tvarov.

Celkovo je to ve─żmi konkurencieschopn├í tabu─żkov├í aplik├ícia pre Android.

Bezplatná verzia

4. Bezplatn├í kancel├írska sada Docs To Go Ôäó

Tabu─żkov├ę aplik├ície pre Android - ÔÇ×VzorecÔÇť na ├║spech 5

Ak potrebujete stabiln├║ a spo─żahliv├║ tabu─żkov├║ aplik├íciu pre svoj Android, Docs To Go je tou spr├ívnou cestou. Aplik├ícia m├í pomerne jednoduch├ę rozhranie takmer bez jedine─Źn├Żch dizajnov├Żch prvkov. Aplik├ícia chce, aby ste sa rovno pustili do podnikania.

Tabu─żkov├ę funkcie aplik├ície zah┼Ľ┼łaj├║ zmrazenie tab├║─ż, triedenie a automatick├ę vyp─║┼łanie. Rozsiahle mo┼żnosti form├ítovania buniek, ─Ź├şsel a h├írkov z neho robia jednu z najlep┼í├şch tabu─żkov├Żch aplik├íci├ş pre Android. Vkladanie, zmena ve─żkosti, skr├Żvanie a dokonca aj odstra┼łovanie riadkov alebo st─║pcov je ve─żmi jednoduch├ę. V─Ćaka intuit├şvnemu dotykov├ęmu ovl├ídaniu je aplik├ícia tie┼ż hra─Źka pou┼ż├şva┼ą.

Bezplatná verzia

5. OfficeSuite 8 Pro

Tabu─żkov├ę aplik├ície pre Android - ÔÇ×VzorecÔÇť na ├║spech 6

Kancel├íria 8 Pro je najrobustnej┼íie kancel├írske sady pre Android. Dod├íva sa v┼íak aj s pr├ęmiovou cenovkou. Cena sa d├í ─żahko ospravedlni┼ą, ak sa chyst├íte ve─ża pracova┼ą na svojom tablete alebo smartf├│ne s Androidom.

Ak v┼íak h─żad├íte iba dobr├║ tabu─żkov├║ aplik├íciu pre Android, nemus├ş to by┼ą najlep┼íia vo─żba. Nech├ípte ma zle, aplik├ícia je st├íle ├║┼żasne robustn├í a m├í funkcie s├║visiace s tabu─żkami. Ale priplati┼ą si pr├ęmiov├║ cenu len za pr├şstup k funkci├ím, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii v in├Żch aplik├íci├ích, sa mi zd├í trochu nelogick├ę.

Ak v┼íak potrebujete kompletn├Ż kancel├írsky bal├şk, t├íto aplik├ícia sa oplat├ş investova┼ą. Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje robi┼ą takmer v┼íetko, ─Źo umo┼ż┼łuje po─Ź├şta─Źov├í verzia programu Microsoft Excel.

Bezplatná verzia

6. Microsoft Excel

Tabu─żkov├ę aplik├ície pre Android - ÔÇ×VzorecÔÇť na ├║spech 7

Tu sa to v┼íetko za─Źalo. Je to program, ktor├Ż v├Żrazne zjednodu┼íil vytv├íranie tabuliek. Windows je moja ob─ż├║ben├í platforma u┼ż takmer 2 desa┼ąro─Źia, a zostane to tak aj v nepredv├şdate─żnej bud├║cnosti.

MS Office pou┼ż├şvam denne a MS Excel sa samozrejme tie┼ż be┼żne pou┼ż├şva. Hovor├şm v┼íak o Windows program tu.

Zd├í sa, ┼że aplik├ícia Microsoft Excel zachytila ÔÇőÔÇőtakmer v┼íetky funkcie svojho ve─żk├ęho brata. D├┤razne odpor├║─Źam, aby ste na zobrazenie alebo ├║pravu s├║borov programu Excel pou┼ż├şvali tablet s ve─żkou obrazovkou. Aplik├ícia je z nejak├ęho d├┤vodu k dispoz├şcii iba vo vybran├Żch oblastiach, ale pokryt├ę s├║ USA a Eur├│pou.

Bezplatn├í verzia aplik├ície v├ím umo┼ż┼łuje prezera┼ą, vytv├íra┼ą a upravova┼ą dokumenty na mnoh├Żch zariadeniach. Ak v┼íak chcete naplno vyu┼żi┼ą potenci├íl aplik├ície, budete si musie┼ą k├║pi┼ą predplatn├ę Office 365.

Bezplatná verzia

Záver

Tieto skvel├ę tabu─żkov├ę aplik├ície pre Android v├ím pom├┤┼żu zvl├ídnu┼ą pr├ícu aj cez obedn├ę prest├ívky. Ak ste leniv├ş ako ja a ve─ża odklad├íte, jedna z t├Żchto aplik├íci├ş v├ím m├┤┼że zachr├íni┼ą pr├ícu a dokonca aj ┼żivot!

Ak je v├í┼í ┼żivot obmedzen├Ż na a 4├Ś4 kab├şna a zad├ívanie ├║dajov, m├┤┼żu sa tieto aplik├ície c├şti┼ą oslobodzuj├║ce a chuti┼ą ako sloboda. Teraz m├┤┼żete sedie┼ą na okennom parapete a pozera┼ą sa von, zatia─ż ─Źo aplik├ícia chrumk├í ─Ź├şsla pomocou automatick├Żch vzorcov za v├ís.

Ak m├íte nejak├ę ot├ízky k aplik├íci├ím a nie k tomu, ako pou┼ż├şva┼ą vzorce, pokojne ich nap├ş┼íte do koment├írov.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku