Tablety Android približne 100 dolárov [Low Cost Doesn’t Always Mean Low Quality]

Tablety Android približne 100 dolárov [Low Cost Doesn’t Always Mean Low Quality] 1

Nie každý má peniaze navyše na nákup super špičkových tabletov. Za prvé, nemôžem si kúpiť tie úžasné Galaxy Poznámka Pros a tablety Sony Xperia Z. Pre chlapcov, ktorí majú rozpočet, tu sú najlepšie tablety s Androidom okolo 100 dolárov.

Tiež niekedy potrebujete lacný tablet pre svoje rastúce deti (nie pre batoľatá) a chcete niektoré lepšie funkcie za nízky cenový bod. Tento článok bude obsahovať niektoré z najlepších tabletov s operačným systémom Android s cenou do 100 USD.

Viem, aké dôležité môžu byť tablety v živote človeka. Nikdy by som nešiel do triedy bez jedného zo svojich dôveryhodných tabletov. Iste si nerobím poznámky na tablety, ale je potešujúce vedieť, že ak by to bolo potrebné; V batohu mám kompetentné zariadenie. Som si istý, že tablety s Androidom za 100 dolárov vás nenadchnú, ale poskytnú vám cenné a aj tie lacné funkcie.

Osobne som kúpil 5 Tablety Android v mojom živote a tri z nich boli pod 100 dolárov. Bez ďalších okolkov teda začnime so zoznamom najlepších tabletov s Androidom do 100 dolárov.

Poznámka: Tablety uvedené v najlepších cenníkoch pre tablety s Androidom do 200 dolárov nie sú veľmoci. Jedná sa o servisné zariadenia, ktoré vám môžu pomôcť pri každodennom používaní. Nečakajte, že budú spúšťať najnovšie a najlepšie hry. Tablety nie sú v konkrétnom poradí; Odporúčam vám, aby ste si ich všetky pred rozhodnutím skontrolovali.

Súvisiace: Tablet Android: Všetko, čo potrebujete vedieť

Galaxy Tab 3 Lite

Toto je niečo nové; modrozelená verzia tabletu je zrazu k dispozícii za oveľa menšiu hotovosť. Prirodzene, tento tablet ide na začiatok zoznamu. Bol tiež uvedený na tablete s Androidom do 200 dolárov, aspoň v čiernej verzii.

Čo teda za svoje peniaze dostanete? A 7-palcový tablet s a 1.2 GHz procesor a 8 GB 99 000 dolárov za úložný priestor. Tablet má dobré pripojenie Wi -Fi a je tiež veľmi ľahký.

Tableta Acer Iconia

Acer Iconia Tab je skvele vyzerajúci tablet, ale teraz je už poriadne starý. To je dôvod pre jeho lacnosť. Samotný tablet vám poskytuje a 7-palcový displej, ktorý je relatívne ostrý a má dobré pozorovacie uhly.

Tablet je dodávaný s dvojjadrovým procesorom MediaTek s taktom 1.2 GHz. O špecifikáciách nie je čo hovoriť, ale v tejto cenovej kategórii sa držíme priemerných. Tablet je dodávaný aj so zadnou stranou 2 MP fotoaparát, ktorý je príjemný na dotyk.

Acer Iconia One

Ak sa ma pýtate, odporučil by som tento tablet nad ten vyššie. Prečo? Pretože prichádza s aktualizovanou verziou systému Android, ktorou je Android 4.3 Mimochodom, Jelly Bean. Viem, že nie je 5.0 alebo niečo, ale hej, je to jedna z najlepších verzií systému Android, takže sa nebudem sťažovať.

Tablet je tiež dodávaný s dvojjadrovým procesorom Intel Atom s príjemným taktovaním 1.6 GHz. To celkovo znamená lepší výkon. Tento tablet je dodávaný aj s 2 MP fotoaparát na zadnej strane, ktorý je vždy dobré mať.

Podložka Asus MeMO 7

Toto je trochu staršia verzia tabletu Asus MeMo Pad, ale stále je to jeden z najlepších tabletov, ktorý je k dispozícii do 100 dolárov. The 7-palcový tablet je dodávaný s dvojjadrovým procesorom Intel Atom s taktom 1.2 GHz a 16 GB palubného úložného priestoru.

Obrazovka je jasná a pozorovacie uhly sú tiež vynikajúce. Tablet má tiež slot na kartu microSD na rozšírenie pamäte. Jedná sa o jeden z mála tabletov, ktoré podporujú 64 GB karty microSD. Podložka MeMO 7 je tiež jedným z najlepšie vyzerajúcich tabletov v okolí. Úzke bočné rámy dodávajú šarmu a uhladenosti.

Polaroid 7 Palcov

Ak máte málo peňazí a potrebujete polo dobrý a veľmi spoľahlivý tablet s Androidom, kúpte si tento od Polaroidu. Je to spoločnosť bez názvu (na trhu s tabletmi) so obzvlášť zaujímavou ponukou systému Android.

Na rozdiel od čínskych tabletov, ktoré zaplavujú trhy, je tento schválený spoločnosťou Google. Tak to prichádza s Google Play Store a následné služby. Tablet má v rohoch veľké okraje, čo mu dodáva vzhľad zarámovaného obrazu, ale zároveň je o niečo robustnejší.

Záver

V článku by som uviedol čínske tablety, ale nie sú to pravé zariadenia s Androidom. To isté platí pre Kindle tablety, ktoré ponúka Amazon. Aj keď sú Kindles skvelí, používajú upravenú verziu systému Android. To znamená, že neexistuje Google Play Store na nich.

Boli to dobré tablety s Androidom za cenu nižšiu ako 100 dolárov a dúfam, že vám budú dobre slúžiť. Ak máte nejaké otázky alebo otázky, povedzte to alebo sa opýtajte v nižšie uvedených komentároch.

Odporúčaný kredit obrázku