Tablet skutočne nie je na počítači

Tablet je vynikajúcim nástrojom na písanie e-mailov alebo čítanie obsahu Skutočná práca ešte nie je náhradou za počítač, Nie je to žiadny používateľ, ktorý to hovorí, ale Bobbi Dangerfield, viceprezident spoločnosti Dell pre svetový predaj, ktorý sa v rozhovore pre spoločnosť Laptopmag.com venuje jednej z najdiskutovanejších tém za posledné mesiace: tablety s Windows 8 je lepšie produkovať obsah ako produkty so systémom Android a iOS?

Čakali sme aspoň spoločnosti, ktoré vyrábajú tablety Windows 8 podporovali vec Microsoftu, ale zjavne to tak nie je. Podľa Dangerfielda Počítače v roku 2014 budú naďalej najdôležitejšími produktmia dokonca aj ultrabooky 2 v 1 stále sú „prebiehajúcou prácou“.

Tablet skutočne nie je na počítači 1

Bobbi Dangerfield

A to povedať podľa spoločnosti Venue Pro 8 z 8 palec, tableta s Windows výslovne určená odborníkom a spoločnostiam presahuje očakávania predaja. Kto to teda kupuje, je hlúpy? Nie, je to jednoducho vpred. „Zákazníkom sa to páči, pretože operatívnosť systému Windows – ľahko ho spravuje oddelenie IT a – ponúka väčšiu bezpečnosť ako konkurenčné systémy“.

Ľudia však nie sú pripravení ho použiť na prácu. “Moje deti robia veci s nimi.” smartphones čo môžem robiť len s počítačom. S nástupom novej generácie na trh prichádzajú mobilné produkty smartphones a tablety na zvýšenie. V súčasnosti sa však počítače používajú ešte viac. ““

Kľúčom k čítaniu je preto to, že užitočnosť tablety sa nemeria funkciami tabletu, ale používateľom. Kto používa tablet, je mladý a dynamický, má notebook, ktorý je starý a nedodržiava časy. Čo ste používatelia?