Tablet Nokia T20 so systémom Android sa otáča uprostred

Nokia T20 bola dnes predstavená ako tablet so systémom Android, ktorý je vyrobený tak, aby vyvážil cenovú dostupnosť a výkon. Tento Android tablet Nokia vyrobený na HMD funguje s 10.4-palcový displej a procesor Unisoc Tiger T610 vo vnútri so 4 GB RAM a 64 GB interného úložiska (so slotom na microSD kartu pre ďalšie ukladanie dát). Ak hľadáte relatívne lacný tablet, ktorý je tak jednoduchý, ako len môže byť – toto môže byť vaša najlepšia voľba.

Nokia T20 má vo vnútri vanilkový Android 11, hneď pred bránou. HMD od Nokie zahŕňa záruku dvoch rokov veľkých aktualizácií operačného systému (efektívne Android 12 a Android 13, ak to Google používa pri názvoch OS) a tri roky bezpečnostných aktualizácií každý mesiac.

Displej je 10.4-palec diagonálne s rozlíšením 1200 x 2000 pixelov. Je tam a 5-megapixelový predný fotoaparát na tablete nad displejom v štýle na šírku. Na zadnej strane je an 8-megapixelový fotoaparát s LED bleskom. Tu je dôležité poznamenať, že logo Nokia na zadnej strane je umiestnené v režime na šírku. Tu by malo byť jasné, že spoločnosť očakáva, že toto zariadenie budete väčšinu času používať v takejto polohe.

Tento tablet má krytie IP52 pre odolnosť voči vode a prachu. To znamená, že ho pravdepodobne môžete používať na pláži, pokiaľ ho nezahrabete do piesku alebo nedovolíte, aby bol úplne ponorený pod vodu. Pohár vody nakvapkaný na vrch alebo prechádzka v daždi bude v poriadku.

Tablet Nokia T20 má dátum vydania 17. novembra 2021 pre USA a dátum vydania 6. októbra pre Spojené kráľovstvo. Cena Nokie T20 pri uvedení na trh sa pohybuje okolo 249,99 USD za WiFi verziu tabletu. Vo Veľkej Británii bude verzia WiFi stáť 179,99 GBP, pričom verzia LTE bude k dispozícii za približne 199,99 GBP.