T-Mobile vám splatí váš drahý kontrakt na smartfón, ak prejdete

Vo svojej najnovšej drastickej snahe získať nových predplatiteľov spoločnosť T-Mobile oznámila, že vyplatí váš existujúci smartfón za predpokladu, že dlhujete maximálne $1,000 podľa vašej aktuálnej zmluvy. Akcia je samozrejme podmienená prechodom od existujúceho operátora k T-Mobile, ktorý v piatok spustil novú ponuku. Ako funguje promo? T-Mobile tvrdí, že peniaze na výplatu rozdelí na predplatenú kartu MasterCard.

Akcia bola spustená v piatok 22. októbra s pomerne jednoduchými požiadavkami: prineste svoj smartfón do predajne T-Mobile spolu s obrázkom vášho posledného telefónneho účtu. Za predpokladu, že máte vhodný smartfón, Uncarrier tvrdí, že vyplatí zariadenie až do výšky $1000 na smartfón (limit piatich zariadení).

T-Mobile výrazne kladie dôraz na svoju 5G sieť, aj keď na využitie tejto akcie nepotrebujete 5G smartfón. Operátor podrobne uvádza kroky, ktoré musia spotrebitelia podniknúť na uplatnenie tejto propagácie, vrátane objednania SIM karty, prihlásenia sa do plánu a prenosu telefónneho čísla na váš nový účet.

Odtiaľ budete musieť predložiť zľavu na výplatné prostriedky. Ak chcete poskytnúť zľavu, musíte spoločnosti T-Mobile poskytnúť číslo svojej SIM karty a obrázok platobného plánu zariadenia vášho smartfónu u vášho bývalého operátora. T-Mobile tvrdí, že peniaze na vyplatenie zostatku zariadenia budú odoslané do 15 dní vo forme virtuálnej predplatenej karty MasterCard.

T-Mobile ponúka viacero rôznych možností mesačného bezdrôtového plánu, pričom najlacnejší je Essentials za 60 dolárov mesačne. Používatelia, ktorí potrebujú rýchlejšie mobilné hotspotové dáta a vyberajú si ďalšie funkcie, môžu získať aj plán Magenta za 70 USD mesačne alebo plán Magenta MAX za 85 USD za mesiac. Či je to dobrý obchod, závisí výlučne od používateľa, jeho potrieb a jeho existujúceho plánu.

Najlepšou výhodou tejto propagácie je úplné vyplatenie vášho zariadenia, čo môže viesť k značnej sume, ak máte zmluvu o platbe za zariadenie relatívne skoro a máte drahý smartfón.