System Shock: Enhanced Edition na stiahnutie zadarmo

System Shock: Enhanced Edition na stiahnutie zadarmo 1

Stiahnite si zadarmo systémový šok na PC – Vydané v roku 2020, v tomto článku sa dozviete, ako v tomto článku bezplatne prevziať a nainštalovať systémový šok, a určite ho zdieľajte so svojimi priateľmi.

Prehľad otrasov systému

Ste známy hacker, najznámejší zlodej kybernetického priestoru v podnikovom svete. Chytení počas riskantného vniknutia sa stanete odsúdeným k chamtivej výkonnej moci TriOptimum. Po šiestich mesiacoch v uzdravujúcom kóme ste sa prebudili do prekrúteného následku strašnej katastrofy. Kde sú lekári? Prečo je stanica v takom havarijnom stave? Pomaly sa nad vami plazí chladná realizácia, že niečo nie je v poriadku. Stanica Citadel Station, ktorá bola popredným výskumným strediskom v oblasti podnikového výskumu, sa teraz hemží nezmyselnými kybormi, robotmi a strašne zmutovanými bytosťami, všetko naprogramované tak, aby slúžili SHODAN, nemilosrdnej A.I. Je dosť času premýšľať, kým sa uvoľní prvý teror…

http://crohasit.net/

Ako sťahovať a inštalovať

 1. Kliknite na tlačidlo Stiahnuť nižšie a mali by ste byť presmerovaní na server UploadHaven.
 2. wait 5 sekúnd a kliknite na modré tlačidlo „stiahnuť teraz“. Teraz nechajte sťahovanie začať a počkajte, kým sa dokončí.
 3. Po dokončení sťahovania System Shock kliknite pravým tlačidlom myši na súbor .zip a kliknite na „Extract to System Shock Enhanced Edition.zip“ (Na to musíte mať WinRAR, ktorý môžete získať tu).
 4. Dvakrát kliknite do priečinka System Shock a spustite aplikáciu exe.
 5. Bavte sa a hrajte! Uistite sa, že spustiť hru ako správca, a ak máte nejaké chýbajúce dll chyby, nezabudnite nainštalovať DirectX.

http://crohasit.net/

Rýchlosti sťahovania pomaly? použitie Správca sťahovania zadarmo pre vyššie rýchlosti.

Ak potrebujete ďalšiu pomoc, prečítajte si časť Riešenie problémov

YOU MUSIEŤ MAŤ DIRECTX INŠTALOVANÝ NA ZABRÁNENIE CHYB DLL. cvaknutie Tu stiahnuť!

UPOZORNENIE: UISTITE SA, ŽE MÁTE VÁŠ ANTIVIRUS DISABLED, NEVYKONÁVAJÚ VÝSLEDKY DO HRY, KTORÚ SÚ INŠTALUJÚCU KRÁSU A NEOTVÁRAJTE. VŠETKY STIAHNUTÉ SÚBORY NA TEJTO STRÁNKE SÚ 100% ČISTÉ, BEZ OHĽADU NA ČO NORTON, AVG, MCAFEE, ETC … OBRÁZKY

Požiadavky na systém

 • Vyžaduje 64-bitový procesor a operačný systém
 • OS: Windows 7/8,1/ 10 (iba 64-bitové)
 • Procesor: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 alebo vyšší
 • Pamäť: 4 GB RAM
 • grafika: NVIDIA GTX 670 2 GB / AMD Radeon HD 7870 2 GB alebo lepšia
 • DirectX: Verzia 11
 • skladovanie: 2 GB dostupné miesto
 • ukážky

  http://crohasit.net/

  http://crohasit.net/