Switch Predaj Wii teraz prevyšuje život v Japonsku

Nintendo Switch Minulý týždeň mal v Japonsku veľmi úspešný týždeň, podľa údajov Famitsu otočil okolo 392 576 mega jednotiek. Tým sa konzola dostane do predaja 12.8 Milión počas relatívne krátkej životnosti, čo znamená, že najnovší stroj Nintendo práve dosiahol dôležitý nový míľnik.

Monitoruje tiež priemyselný analytik Nikko Partners Daniel Ahmed, Táto impozantná suma je už uvedená Switch Pred silným Weim v Japonsku. Napriek globálnej dominancii Wii v hernom svete sa systém zmenil iba 12.7 Jeden milión kusov je v rodnej krajine Nintenda, pričom prevažná väčšina predaja pochádza z Ameriky a celej Európy.

Celkový predaj Wii na celom svete je, samozrejme, stále veľmi ďaleko Switch, Wei sa podarilo dosiahnuť masívne tržby 101,63 milióna počas jeho času na trhu, s najnovšími oficiálnymi číslami pre Switch Predstavuje to 52,48 milióna. Tento údaj prišiel v januári tohto roku, hoci celkový hybrid bude v tomto bode mierne vyšší. Porážka Wii sa zdá byť uskutočniteľná, ak je podporovaná Nintendo Switch Pre nadchádzajúce roky.

Vysoká minulý týždeň Switch Zdá sa, že predaj hardvéru bol spôsobený horúčkou kríženia zvierat, ktorá zasiahla národ, hra počas víkendu zlomila aj niekoľko rekordov. Vydanie nového koralov Switch Ani by to nespôsobilo žiadnu ujmu.

Myslím Switch Stane sa pred Wii najpredávanejšou konzolou pre zariadenie Nintendo na svete? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky nižšie.