Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Sweeneyov tím v koristi vysvetľuje, prečo by mal byť odstránený …

"Fortnite: Battle Royale„Je to len jedna z mála hier, ktorá nemá vstreknuté korisťové mechaniky.“ Povedal to Epická hra vynálezca a generálny riaditeľ Tím Sweeney Úvodný prejav predniesol na tohtoročnom samite DICE (Design Innovate Communicate Entertain), kde riadil budúcnosť hry a zároveň vyjadril svoje myšlienky.

V koristi

Každoročné podujatie sa konalo v Las Vegas, kde problém predniesol Sweeney. korisť uviedol, že herný priemysel musia spojiť svoje činnosti.

Vo svojom prejave sa spýtal: „Čo chceme (herný priemysel), keď vyrastáme? Chceme byť ako Las Vegas s hracími automatmi alebo chceme byť rešpektovaní ako tvorcovia produktov, ktorým môžu zákazníci dôverovať?“

Sweeney Dodal, že toto odvetvie musí byť „veľmi tiché“, pokiaľ ide o vytváranie skúseností, pri ktorých sa výsledky dajú zistiť vynaložením skutočnej hotovosti. Generálny riaditeľ ďalej vysvetlil, že korisť je súčasťou všetkých herných mechanizmov „s výnimkou schopnosti získať nakoniec viac peňazí“.

Toto je jeden z hlavných názorov, ktoré som zdieľal na DICE. Ak je hra o politike, napríklad Zabíjanie Mockingbirda ako románu, musí pochádzať z kreatívneho srdca a nie z marketingového oddelenia, ktoré sa snaží túto divíziu využiť. https://t.co/x4eARz7Yyz

– tím spoločnosti Sweeney (@ TimSweeneyEpic), 12. februára 2020

'Fortnite'A nadchnúť hráčov

Referencia pokračovala “Fortnite"Ako kráľovská bitka Je známe, že strelci spolupracujú s inými známymi franšízami, ako sú „Star Wars“ a „Marvel„A dodáva, že to vidí ako budúcnosť reklamy.

Tiež povedal, že ak by niekto mal úžasný nový produkt, musel by niekto začať vydávať nejaké bezplatné veci do hry, ktoré by vzrušili a zaujali hráčov.

Ďalšou vecou, ​​ktorú Sweeney počas svojho prejavu oslovil, bolo to, že spoločnosti, ktoré sa zaoberajú hazardnými hrami, sa musia oddeliť od politiky tým, že dodajú, že „platformy musia byť neutrálne“. Podľa neho by sa marketingové oddelenie malo od neho držať ďalej, pretože jeho politická príslušnosť k nemu rozhoduje o tom, „v ktorej reštaurácii kuracie mäso navštevuje“, a „nie je potrebné“ takéto „deliace sa záležitosti“ ťahať do hry.

"FortniteHráči si stále pamätajú, že asi pred rokom spoločnosť Epic vykonala určité zmeny v spôsobe fungovania koristi (nazývanej Plamene). Zachráňte svet Verzia hry Vývojári robia zmeny, ktoré umožňujú hráčom skutočne vidieť, čo je pred zakúpením.

Loot Box Fury

Pre tých, ktorí nevedia, vzrušenie z prsta vyniká v roku 2017, keď EAKomunitný tím Reddit komentoval príspevok používateľov Reddit, že Darth Vader bol zakázaný z hry napriek tomu, že OP zaplatil za hru 80 dolárov.

Podľa odpovede EA je jej zámerom dať hráčom „pocit úspechu na odomknutie rôznych hrdinov“.

Herná komunita spoločnosti nedostala odpoveď. Bolo také zlé, že sa stala najviac odmietnutou reakciou na Reddit.

Páči sa mi to “Fortnite: Battle Royale„Hráčova základňa stále čaká na dlho očakávanú druhú sezónu. Podľa Epic, sezóna 2 sa bude vysielať 20. februára

Nenechajte si ujsť našu stránku Facebook!

© VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ